Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Ankarcupen U 13 (födda 99 eller sen)
Strömsbro IF
,
Hokejs
Gävle
Gävle
Hokejs
27-28 Dec 2011
U13 (född 99 eller senare)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rallarbo Cup
Rallarbopucken
Testebo Hockey Challenge
Ankarcupen U13
Oktobercupen
Testebo Hockey Challenge
Nobo Cup U12
Ankarcupen U13 2020
NEH Cup U12
NEH Sports Cup
XL-Cupen U10 2011
XL-Cupen U11 2011
XL-Cupen U12 2011
Ankarcupen U 13 (födda 99 eller sen)
Björnligans Dag 2011
XL-Cupen
Ankarcupen
Rallarbollen
Ankarcupen U13 2009
Ankarcupen U13 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Strömsbro/GGIK
Strömsbro/GGIK
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=1010&id=12177&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Vit
Viesu komanda
Röd
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
William Viman
0
0
0
40
Johannes Eliasson
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
David Wikman
0
1
1
10
Carl Sandström
0
0
0
14
Alexander Berglund
0
0
0
24
Gustav Granquist
0
0
0
27
Filip Sparr
0
0
0
62
William Klein
0
0
0
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
4
Gustav Sjölund
2
1
3
11
Elias Arola
1
0
1
18
Lucas Gustavsson
2
3
5
33
Robin Leffler
1
2
3
51
Linus Westerberg
2
0
2
66
Johan Eriksson
1
1
2
88
Simon Skoog
0
2
2
91
Philip Norrman
1
1
2
98
Linus Magnusson
2
1
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Per "Belle" Granquist
Galvenais treneris
0
0
0
Pär "Gusten" Gustavsson
Galvenais treneris
0
0
0
Jörgen Lundén
Komandas vadītājs
0
0
0
Pelle Magnusson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
27.12.2011
3
U13
Grupp B
09:30
LA
Kierros
1
tmp
Strömsbro/GGIK
Skellefteå AIK
Strömsbro/GGIK vs Skellefteå AIK
4
-
1
5
U13
Grupp B
12:15
LB
Kierros
1
tmp
Strömsbro/GGIK
Sollentuna HC
Strömsbro/GGIK vs Sollentuna HC
1
-
2
9
U13
Grupp B
15:45
LB
Kierros
1
tmp
Strömsbro/GGIK
SK Iron
Strömsbro/GGIK vs SK Iron
3
-
8
28.12.2011
13
B Semifinal 1
U13
08:30
LA
Kierros
0
tmp
Skogsbo SK
Strömsbro/GGIK
Skogsbo SK vs Strömsbro/GGIK
6
-
2
17
7-8:e plats
U13
11:30
LA
Kierros
0
tmp
Strömsbro/GGIK
Strömsbro/HÅIK
Strömsbro/GGIK vs Strömsbro/HÅIK
2
-
1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad