Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
SDE Höstcup 2011
SDE Hockeyförening
,
Hokejs
Enebyberg & Stocksund
Enebyberg & Stocksund
Hokejs
15 - 16 okt 2011
U11
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
SDE Winter Classic
SDE Winter Classic
PSS Winter Classics 2020
Vässlacupen
Winter Classic
SDE Hockeycup Flickor AZ
SDE team 06 Vårcup
SDE Hockeycup för Flickor B
Deli Italia Cup
SDE Hockey Team 04 Invitational cup
SDE Team 04 Invitational Cup 2015
HavsVidden Cup 2015
SDE U15 Specialcup 2014 (AAA)
SDE Hockey Cup 2014
SDE U14 Specialcup (AAA)
Stockholm Spring Cup U14 (medelsvår)
Stockholm Spring Cup U12 2013
Stockholm Spring Cup U11 2013
SelStor Cup 2013
Selstor Cup
Stockholm Spring Cup U11
Stockholm Spring Cup U13/U12
Stockholm Spring Cup 2012 U13 svår
SDE Höstcup 2011
SDE Höstcup 2011
Monrad´s Cup 2011
Tiger Balsam Cup
SDEANLEY CUP 2010
SDE Trophy 2009
SDE Trophy 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Flemingsberg IK
Flemingsberg IK
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=1017&id=14598&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U11
Piederība apakšgrupai
|
A (Stockhagen)
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
0
Markus Strandfeldt
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
11
Noak Settergren
0
4
4
21
Doglas Dahling Barger
2
3
5
24
Gustav Grahn
3
2
5
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
12
Viktor Dalström
0
1
1
13
David Karlström
8
4
12
18
Sebastian Linder
1
2
3
19
Olle Söderlund
5
3
8
20
Christian Fredriksson
6
4
10
22
Gabriel Söderström
5
3
8
23
Isak Nygårds
7
4
11
26
André Petersson
3
2
5
27
Robin Schölander
5
4
9
29
Rasmus Alm
1
2
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Micke Karlström
Galvenais treneris
0
0
0
Fredrik Strandfeldt
Trenera palīgs
0
0
0
Nicklas Alm
Trenera palīgs
0
0
0
Eva Södersrröm
Komandas vadītājs
0
0
0
Robert Edin
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.10.2011
5
U11
A (Stockhagen)
10:00
ÖEB
Omgång
0
tmp
Flemingsberg IK
SDE East
Flemingsberg IK vs SDE East
2
-
1
8
U11
A (Stockhagen)
12:00
ÖEB
Omgång
0
tmp
Djurgårdens IF
Flemingsberg IK
Djurgårdens IF vs Flemingsberg IK
2
-
4
14
U11
A (Stockhagen)
15:00
ÖEB
Omgång
0
tmp
Järna
Flemingsberg IK
Järna vs Flemingsberg IK
1
-
12
18
U11
A (Stockhagen)
17:00
ÖEB
Omgång
0
tmp
Nacka HC
Flemingsberg IK
Nacka HC vs Flemingsberg IK
2
-
6
16.10.2011
1
U11
08:00
ÖEB
Omgång
0
tmp
Flemingsberg IK
SDE West
Flemingsberg IK vs SDE West
15
-
0
5
U11
11:30
EIP
Omgång
0
tmp
Flemingsberg IK
SDE East
Flemingsberg IK vs SDE East
1
-
0
8
U11
16:00
EIP
Omgång
0
tmp
Flemingsberg IK
AIK Hockey
Flemingsberg IK vs AIK Hockey
6
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad