Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Solna Korv Vårcup
Skå IK & Bygdegård
,
Хоккей
Skå/Ekerö/Stockholm
Skå/Ekerö/Stockholm
Хоккей
28 - 29 mar 2015
U14
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Smedjebacken HC
Smedjebacken HC
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=11665&id=62906&lc=ru
Домашняя страница
Игры
Статистика
Относится к возрастной группе
U14
Принадлежность к подгруппе
|
Gruppen
Цвета команды
Домашняя команда
Svart
Команда гостей
Röd
Placing
2
Члены команд
Вратари
#
Имя (название)
G
A
P
30
Anton Björklund
0
0
0
Игрок
#
Имя (название)
G
A
P
2
Gustav Bengtsson
0
1
1
3
Andreas Bratt
1
1
2
4
Samuel Lundgren
0
1
1
5
Jacob Johansson
0
2
2
7
William Lindgren
1
4
5
9
Lukas Gustafsson
1
0
1
10
Robin Lindgren
4
0
4
11
Jens Tiger
0
1
1
12
Jesper Enbäck
2
0
2
15
Joakim Nordqvist
4
0
4
16
Lucas Hemming Thörn
0
0
0
18
Samuel Bjurling
0
0
0
19
Erik Hedlund
4
0
4
20
Ville Broman
0
0
0
21
Samuel Danielsson
0
3
3
23
Filip Backelin
0
0
0
24
Andreas Hörle
0
1
1
Coaches/Leaders
#
Имя (название)
G
A
P
Fredrik Hedlund
Главный тренер
0
0
0
Jan Nordqvist
Главный тренер
0
0
0
Patrick Danielsson
Руководитель команды
0
0
0
Johan Thörn
Руководитель
0
0
0
Patrik Broman
Менеджер по инвентарю
0
0
0
Игры
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.03.2015
3
U14
Gruppen
10:00
Allhallen
Omgång
1
tmp
Säter IF
Smedjebacken HC
Säter IF vs Smedjebacken HC
2
-
2
6
U14
Gruppen
13:15
Allhallen
Omgång
2
tmp
Järna SK
Smedjebacken HC
Järna SK vs Smedjebacken HC
2
-
1
8
U14
Gruppen
15:30
Allhallen
Omgång
3
tmp
Skå IK
Smedjebacken HC
Skå IK vs Smedjebacken HC
2
-
2
10
U14
Gruppen
17:45
Allhallen
Omgång
4
tmp
Spånga Hockey
Smedjebacken HC
Spånga Hockey vs Smedjebacken HC
0
-
2
29.03.2015
15
U14
Gruppen
09:00
Allhallen
Omgång
5
tmp
Valbo HC
Smedjebacken HC
Valbo HC vs Smedjebacken HC
0
-
5
16
Semifinal 1
U14
12:15
Allhallen
Omgång
0
tmp
Valbo HC
Smedjebacken HC
Valbo HC vs Smedjebacken HC
3
-
4
20
Final
U14
16:45
Allhallen
Omgång
0
tmp
Smedjebacken HC
Järna SK
Smedjebacken HC vs Järna SK
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad