Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stångebro cup 2016
Linköping HC
,
Hokejs
Linköping
Linköping
Hokejs
4 - 6 mar 2016
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Södertälje SK
Södertälje SK
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=14319&id=80523&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
SC
Piederība apakšgrupai
|
A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
31
Viggo Northman
0
0
0
32
Douglas Hansson
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Emil Sjögren
1
0
1
3
Samuel Magnusson
2
1
3
8
Stayfo Sharro
0
2
2
10
Kristian Liptak
4
2
6
12
Alvin Beiming Guteland
0
0
0
14
Marcus Linday
3
6
9
16
Hampus Mann
2
1
3
18
Loke Södergren
1
0
1
19
David Segh
5
1
6
20
Viktor Åsberg
0
0
0
21
Samuel Ek
0
2
2
28
Viktor Schilström
0
1
1
42
Samuel Pätsi
2
2
4
47
Linus Jonsson
3
0
3
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Rickard Segh
Galvenais treneris
0
0
0
Michael Svensson
Trenera palīgs
0
0
0
Petri Pätsi
Trenera palīgs
0
0
0
Peter Åsberg
Trenera palīgs
0
0
0
Anne Johansson
Komandas vadītājs
0
0
0
Peter Johnsson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.03.2016
3
SC
A
14:30
SH
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg
Södertälje SK
Göta Traneberg vs Södertälje SK
0
-
3
9
SC
A
19:00
SA
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Viking HC
Södertälje SK vs Viking HC
4
-
1
05.03.2016
13
SC
A
08:00
TH
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Linköpings HC Blå
Södertälje SK vs Linköpings HC Blå
2
-
1
17
SC
A
10:30
TH
Omgång
0
tmp
HV71
Södertälje SK
HV71 vs Södertälje SK
7
-
2
23
Kvart 1
SC
17:45
TH
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Värmdö Hockey
Södertälje SK vs Värmdö Hockey
6
-
0
06.03.2016
29
Semi 1
SC
09:30
SH
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg
Södertälje SK
Göta Traneberg vs Södertälje SK
1
-
3
35
Final
SC
16:30
TH
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
HV71
Södertälje SK vs HV71
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad