Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Anders Hedberg cup 2011
Svedjeholmens IF
,
Ishockey
Svedjeholmen/Örnsköldsvik
Svedjeholmen/Örnsköldsvik
Ishockey
10 - 10 dec 2011
U 10
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Victor Berglund Cup U13
Svedjeholmen U12 Cup
Victor Berglund Cup U13
Victor Berglund cup U11
Renmarks Cup
Nord Truck cup
Anders Hedberg cup
Anders Hedberg Cup
Nordtruck Cup 2016 U-12
ANDERS HEDBERG CUP
Magnus Gästrin Cup 2015
Anders Hedberg cup 2014
Magnus Gästrin Cup 2014
Anders Hedberg Cup 2013
House of Hockey Cup 2013
Anders Hedberg Cup 2012
Anders Hedberg cup 2011
Magnus Gästrin Cup 2011
Anders Hedberg Cup 2010
Magnus Gästrin Cup 2010
Anders Hedberg Cup´09
Anders Hedberg Cup´08
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Teg Vit
Teg Vit
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=1486&id=16347&lc=da-DK
Hjemmeside
Kampe
Statistik
Tilhører klasse
U10
Tilhører gruppe
|
Grupp A
Trøjefarver
Hjemmehold
VIT
Udehold
(RÖD) VIT
Placing
1
Holdspiller
Målmænd
#
Navn
G
A
P
1
Lukas Krekula
0
0
0
Spiller
#
Navn
G
A
P
2
Lukas Vestermark
1
0
1
3
Lukas Nyström
0
0
0
5
Henric Arvidsson
0
1
1
6
Elias Hedman
0
2
2
8
Axel Larsson
0
1
1
9
Gustav Karlsson
0
0
0
11
Andreas Hedman
0
1
1
13
Olle Nord Ljunggren
3
0
3
14
Alexander Mannberg
0
0
0
15
Lucas Hellqvist
0
0
0
16
Filip Holgersson
0
0
0
17
Adam Aavik
1
0
1
18
Alexander Björnerbäck
2
0
2
19
Gustav Magnusson
5
0
5
20
Alexander Backman
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Patrik Ljunggren
Cheftræner
0
0
0
Tommy Larsson
Ass. Træner
0
0
0
Magnus Mannberg
Ass. Træner
0
0
0
Robert Björnerbäck
Ass. Træner
0
0
0
Ronny Hedman
Materiale person
0
0
0
Kampe
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
10-12-2011
5
U10
Grupp A
08:45
O-rinken
Round
2
tmp
AIK Härnösand
Teg Vit
AIK Härnösand vs Teg Vit
3
-
2
8
U10
Grupp A
12:30
O-rinken
Round
4
tmp
ÖSK 1
Teg Vit
ÖSK 1 vs Teg Vit
1
-
2
12
U10
Grupp A
17:30
O-rinken
Round
6
tmp
Teg Vit
Modo
Teg Vit vs Modo
5
-
0
14
FINAL
U10
20:30
O-rinken
Round
8
tmp
Teg Vit
Teg Röd
Teg Vit vs Teg Röd
3
-
1
Game in progress
Game not started
Game played
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad