Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Best In West 2011/2012 U13
GötaTraneberg
,
Hokejs
Stockholm
Stockholm
Hokejs
14 - 15 apr 2012
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KEMPE CAMP & ORIGINAL SIX CUP
Best In West U12
BEST IN WEST U11
BEST IN WEST U10
BEST IN WEST U13
Best In West
Best In West
Best In West 2013 U10
Best In West 2012 U12
Skagen Fonder Best in West 2012 U13
Stålbucklan 2012
Best In West 2011/2012 U13
Best In West 2012 U11
Skagen Fonder Best In West 2011
GT Team -96 försäsongscup
Best 99 in West 2010
Skagen Fonder Cup
Das Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
GötaTraneberg
GötaTraneberg
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=1560&id=16995&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
West Conference
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Placing
9
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Samuel Eriksson Dahlberg
0
0
0
30
Lisa Nordlöf
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
25
Jesper Liedholm
0
0
0
26
Erik Roth
0
0
0
27
Jacob Lindell
1
1
2
28
Fredrik Nordmark
2
1
3
29
William Bork
0
1
1
32
Jesper Berg
0
0
0
33
Elin Blomqvist
0
1
1
34
Oskar Robertsson
0
0
0
35
Leo Larsson Sannemo
0
0
0
36
Sebastian Wennerström
0
0
0
37
Harald Lund
1
0
1
38
Linus Broddesson
1
0
1
39
Lucas Åkerstedt
0
0
0
40
Victor Möller
1
6
7
41
David Wallin
0
0
0
42
Kelvin Tornay
4
1
5
43
Hugo Östlin
0
1
1
44
Conrad Herrström
4
0
4
45
Albin Ryding
0
0
0
46
Edvin Falkman
0
0
0
48
Axel Thornell
0
0
0
49
John Magnusson
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Lennart Älgekrans
Galvenais treneris
0
0
0
Peter Kock
Trenera palīgs
0
0
0
Catarina Nordmark
Komandas vadītājs
0
0
0
Victoria Norman
Komandas vadītājs
0
0
0
Pär Eriksson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
14.04.2012
1
U13
West Conference
08:00
JM
Kārta
1
tmp
Ekerö IK
GötaTraneberg
Ekerö IK vs GötaTraneberg
0
-
0
11
U13
West Conference
13:00
JM
Kārta
2
tmp
GötaTraneberg
VIK Västerås Ungdom HC
GötaTraneberg vs VIK Västerås Ungdom HC
4
-
4
17
U13
West Conference
16:30
A
Kārta
3
tmp
GötaTraneberg
SDE
GötaTraneberg vs SDE
0
-
2
23
U13
West Conference
20:00
A
Kārta
4
tmp
Rögle BK
GötaTraneberg
Rögle BK vs GötaTraneberg
3
-
1
15.04.2012
25
U13
West Conference
08:00
A
Kārta
5
tmp
GötaTraneberg
KB65
GötaTraneberg vs KB65
1
-
3
32
C-Semi
U13
11:30
JM
Kārta
0
tmp
HÅIK/Strömsbro
GötaTraneberg
HÅIK/Strömsbro vs GötaTraneberg
1
-
4
38
C-Final
U13
14:30
A
Kārta
0
tmp
GötaTraneberg
Södertälje SK
GötaTraneberg vs Södertälje SK
4
-
3
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad