Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Ankarspelen 2017
Sport & Adventure
,
Florbols
Sundsvall
Sundsvall
Florbols
7 - 9 apr 2017
Pojkar & Flickor 2001-2008
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
KFUM Falun
KFUM Falun
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=19289&id=98645&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
P02
Piederība apakšgrupai
|
P02-B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Placing
4
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Jonathan Asp
0
0
0
55
Anton Mårtensson
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Rasmus Larsson
0
0
0
3
Lucas Jonsson
4
2
6
4
Karl Henniger
0
2
2
7
Alfred Dömstedt
1
1
2
9
Hugo Nilsson
0
0
0
10
Alfons Frodig
3
0
3
11
Jesper Lundgren
0
0
0
12
Oskar Hannersjö
1
0
1
16
Oskar Kahr
0
0
0
17
Lucas Wohlin
0
1
1
18
Gustav Sandström
1
0
1
19
Hampus Sahlander
1
1
2
26
Max Lofors-Sjögren
0
0
0
46
Joel Persson
0
0
0
68
Filip Sjöstedt
2
1
3
87
Hugo Hedberg
0
1
1
89
Rasmus Villumsen
1
1
2
99
Adam Rombin
2
2
4
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Stefan Persson
Galvenais treneris
0
0
0
Christer Larsson
Galvenais treneris
0
0
0
Niclas Sjöstedt
Trenera palīgs
0
0
0
Pär Asp
Komandas vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
07.04.2017
1104
P02
P02-B
21:00
Skönsberg
tmp
KFUM Falun
Sjetne Panthers
KFUM Falun vs Sjetne Panthers
9
-
0
08.04.2017
1110
P02
P02-B
09:45
Haga
tmp
Håsta IBK
KFUM Falun
Håsta IBK vs KFUM Falun
0
-
1
1112
P02
P02-B
12:45
Skönsberg
tmp
Granlo BK
KFUM Falun
Granlo BK vs KFUM Falun
5
-
2
1121
Kvartsfinal 4
P02
20:00
Höglunda
tmp
Brunflo FK
KFUM Falun
Brunflo FK vs KFUM Falun
1
-
2
09.04.2017
1126
Semifinal 2
P02
09:30
Sport A
tmp
Ankarsvik BK Vit
KFUM Falun
Ankarsvik BK Vit vs KFUM Falun
11
-
1
1128
Match om 3:e pris
P02
12:40
Sport A
tmp
Ankarsvik BK Svart
KFUM Falun
Ankarsvik BK Svart vs KFUM Falun
8
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad