Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Sportringen Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Hokejs
LF Arena, Piteå
LF Arena, Piteå
Hokejs
14 - 16 okt 2016
U 15-16
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Clemensnäs
Clemensnäs
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=21625&id=96345&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
P01-02
Piederība apakšgrupai
|
Semifinal GR.A1-GR.B2
|
GR.A
|
3-4 Plats
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Anton Mikaelsson
0
0
0
25
Emil Stadig
0
0
0
30
Edvin Markström
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Leo Marklund
0
1
1
3
Liam Martin
0
0
0
4
Ponuts Marklund
0
0
0
5
Robin Andersson
0
0
0
6
Gustav Brandt
0
1
1
7
Petter Nyström
0
1
1
8
Adde Karlsson
0
0
0
14
Karl Persson
1
1
2
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
9
Linus Lundgren
1
1
2
10
Lukas Forsell
6
1
7
11
Theo Löfbom
4
2
6
12
Anton Ulfsparre
2
1
3
13
Nils Hedlund
1
0
1
15
Elias Nyman
1
2
3
17
Alexander Bergman
0
1
1
18
Victor Åström
2
7
9
20
Isak Arvidsson
0
0
0
21
Elias Burvall
0
0
0
22
Lukas Melender Andersson
2
0
2
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jesper Lundmark
Galvenais treneris
0
0
0
Isak Burén
Galvenais treneris
0
0
0
Patrik Lundgren
Komandas vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
14.10.2016
1
P01-02
GR.A
12:00
LF
Omgång
1
tmp
Piteå Hockey Röd
Clemensnäs
Piteå Hockey Röd vs Clemensnäs
0
-
3
6
P01-02
GR.A
20:00
LF
Omgång
6
tmp
Clemensnäs
Övertorneå
Clemensnäs vs Övertorneå
7
-
1
15.10.2016
10
P01-02
GR.A
12:45
LF
Omgång
10
tmp
Boden
Clemensnäs
Boden vs Clemensnäs
1
-
4
13
P01-02
Semifinal GR.A1-GR.B2
18:30
LF
Omgång
13
tmp
Clemensnäs
Kiruna
Clemensnäs vs Kiruna
3
-
6
16.10.2016
17
P01-02
3-4 Plats
12:30
Nolia
Omgång
17
tmp
Clemensnäs
Piteå Hockey Röd
Clemensnäs vs Piteå Hockey Röd
3
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad