Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser Junior ry
,
Lední hokej
Oulu
Oulu
Lední hokej
13 - 15 jan 2017
F2 / syntyneet 2008
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponzor
AutoJerry
Cobrat
Cobrat
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=23854&id=99927&lc=cs-CZ
Utkání
Statistiky
Náleží kategorii
F2 AA
Náleží do skupiny
|
B-lohko
|
Sijat 1-4
Barvy dresů
Domácí
Musta
Hosté
Valkoinen
Členové mužstva
Brankári
#
Jméno
G
A
B
29
Joonas Rissanen
Hráč
#
Jméno
G
A
B
17
Eetu Lind
26
Roni Sikkilä
28
Vertti Hannus
31
Joona Irvankoski
32
Miiko Irvankoski
41
Jermu Myllylä
87
Jasu Ruuska
Coaches/Leaders
#
Jméno
G
A
B
Ilpo Myllylä
Hlavní trenér
Tuomas Lind
Asistent trenéra
Kimmo Sikkilä
Asistent trenéra
Mikael Hannus
Asistent trenéra
Sari Lind
Vedoucí mužstva
Jussi Rissanen
Kustod
Utkání
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
13.01.2017
1
F2 AA
B-lohko
16:00
O1
tmp
K-Laser punainen
Cobrat
K-Laser punainen vs Cobrat
2
-
5
14.01.2017
20
F2 AA
B-lohko
08:30
O2
tmp
KKP punainen
Cobrat
KKP punainen vs Cobrat
4
-
6
24
F2 AA
B-lohko
09:46
O2
tmp
Lämärit
Cobrat
Lämärit vs Cobrat
1
-
8
36
F2 AA
B-lohko
13:28
O2
tmp
Cobrat
Kärpät punainen
Cobrat vs Kärpät punainen
5
-
0
48
F2 AA
Sijat 1-4
17:10
O2
tmp
Cobrat
HaU Huskyt
Cobrat vs HaU Huskyt
3
-
3
15.01.2017
68
F2 AA
Sijat 1-4
15:20
O2
tmp
Kärpät keltainen
Cobrat
Kärpät keltainen vs Cobrat
2
-
7
70
F2 AA
Sijat 1-4
15:50
O2
tmp
Cobrat
Pyhäjärven Pohti
Cobrat vs Pyhäjärven Pohti
4
-
1
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Vytisknout
AutoJerry
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad