Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Klimpens Cup 2017
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå Kraft Arena
Skellefteå Kraft Arena
Jääkiekko
22 - 24 sep 2017
U14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Klimpens Cup 2024
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kalix HC
Kalix HC
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=25182&id=105858&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U14
Kuuluu ryhmään
|
Grupp A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Röd
Vierasjoukkue
Vit
Placing
4
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
35
Robin Henriksson
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
3
Kevin Andersson
4
Pontus Nygård
9
Otto Persson
10
Oscar Lundberg
11
Axel Holmqvist
12
Timothy Morin
13
Mattis Bryggare
15
Ludwig Frohm
18
Emil Wikström
19
Felix Nilsson
20
Oliver Olofsson
22
Emil Sandqvist
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Jonas Holmqvist
Päävalmentaja
Magnus Olofsson
Päävalmentaja
Markus Rönnbäck
Apuvalmentaja
Tony Gyllenkrantz
Apuvalmentaja
David Henriksson
Joukkueenjohtaja
Roger Nilsson
Huoltaja
Otteluita
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
22.9.2017
3
U14
Grupp A
14:30
B-hallen SKA
Этап
3
tmp
Clemensnäs HC
Kalix HC
Clemensnäs HC vs Kalix HC
2
-
4
9
U14
Grupp A
19:00
B-hallen SKA
Этап
9
tmp
Kalix HC
Sunderby SK
Kalix HC vs Sunderby SK
4
-
1
23.9.2017
16
U14
Grupp A
10:30
B-hallen SKA
Этап
16
tmp
Kalix HC
AIK Gul
Kalix HC vs AIK Gul
0
-
11
20
U14
Grupp A
13:30
B-hallen SKA
Этап
20
tmp
Piteå HC Vit
Kalix HC
Piteå HC Vit vs Kalix HC
4
-
4
25
U14
Grupp A
17:45
C-hallen SKA
Этап
25
tmp
Kalix HC
Skellefteå AIK Svart
Kalix HC vs Skellefteå AIK Svart
4
-
3
24.9.2017
33
Semifinal 2
U14
10:30
B-hallen SKA
Этап
33
tmp
AIK Svart
Kalix HC
AIK Svart vs Kalix HC
8
-
0
37
3:e och 4:e pris
U14
13:30
B-hallen SKA
Этап
37
tmp
Skellefteå AIK Vit
Kalix HC
Skellefteå AIK Vit vs Kalix HC
6
-
1
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad