Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Klimpens Cup 2017
Skellefteå AIK
,
Hokejs
Skellefteå Kraft Arena
Skellefteå Kraft Arena
Hokejs
22 - 24 sep 2017
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Klimpens Cup 2024
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kalix HC
Kalix HC
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=25182&id=105858&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Röd
Viesu komanda
Vit
Placing
4
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
35
Robin Henriksson
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Kevin Andersson
4
Pontus Nygård
9
Otto Persson
10
Oscar Lundberg
11
Axel Holmqvist
12
Timothy Morin
13
Mattis Bryggare
15
Ludwig Frohm
18
Emil Wikström
19
Felix Nilsson
20
Oliver Olofsson
22
Emil Sandqvist
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jonas Holmqvist
Galvenais treneris
Magnus Olofsson
Galvenais treneris
Markus Rönnbäck
Trenera palīgs
Tony Gyllenkrantz
Trenera palīgs
David Henriksson
Komandas vadītājs
Roger Nilsson
Aprīkojuma menedžeris
Spēles
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
22.09.2017
3
U14
Grupp A
14:30
B-hallen SKA
Kolo
3
tmp
Clemensnäs HC
Kalix HC
Clemensnäs HC vs Kalix HC
2
-
4
9
U14
Grupp A
19:00
B-hallen SKA
Kolo
9
tmp
Kalix HC
Sunderby SK
Kalix HC vs Sunderby SK
4
-
1
23.09.2017
16
U14
Grupp A
10:30
B-hallen SKA
Kolo
16
tmp
Kalix HC
AIK Gul
Kalix HC vs AIK Gul
0
-
11
20
U14
Grupp A
13:30
B-hallen SKA
Kolo
20
tmp
Piteå HC Vit
Kalix HC
Piteå HC Vit vs Kalix HC
4
-
4
25
U14
Grupp A
17:45
C-hallen SKA
Kolo
25
tmp
Kalix HC
Skellefteå AIK Svart
Kalix HC vs Skellefteå AIK Svart
4
-
3
24.09.2017
33
Semifinal 2
U14
10:30
B-hallen SKA
Kolo
33
tmp
AIK Svart
Kalix HC
AIK Svart vs Kalix HC
8
-
0
37
3:e och 4:e pris
U14
13:30
B-hallen SKA
Kolo
37
tmp
Skellefteå AIK Vit
Kalix HC
Skellefteå AIK Vit vs Kalix HC
6
-
1
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad