Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Örebro Hockey Ungdom
Örebro Hockey Ungdom
,
Хоккей
Örebro
Örebro
Хоккей
24 mar 2019
U10
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Åkers/Strängnäs HC
Åkers/Strängnäs HC
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=28479&id=127264&lc=ru
Домашняя страница
Игры
Относится к возрастной группе
U10
Принадлежность к подгруппе
|
U10
Цвета команды
Домашняя команда
Svart
Команда гостей
Vit
Члены команд
Игрок
#
Имя (название)
G
A
P
5
Alfons Nilsson
7
Sigge Edmark
8
Oliver Bergvall
9
Lucas Pettersson
10
Leonel Jara
13
Ella Malmberg
14
Rasmus Granstedt
15
Wilhelm Haavisto Strengbohm
16
Tyler Sjölin
18
Liam Balck
19
Elias Hedengren
20
Alfred Brun
21
Emil Karlsson
23
Rasmus Rosborg
24
Julius Högdahl
Coaches/Leaders
#
Имя (название)
G
A
P
Joakim Pettersson
Главный тренер
Stefan Nilsson
Помощник главного тренера
Jonas Rosborg
Помощник главного тренера
Joakim Danielsson
Руководитель команды
Игры
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
24.03.2019
4
U10
U10
09:50
B-Hall
Rnd
0
tmp
Åkers/Strängnäs HC
Värmdö Hockey Blå
Åkers/Strängnäs HC vs Värmdö Hockey Blå
6
U10
U10
11:00
B-Hall
Rnd
0
tmp
Kungsörs IK
Åkers/Strängnäs HC
Kungsörs IK vs Åkers/Strängnäs HC
9
U10
U10
14:20
A-Hall
Rnd
0
tmp
Åkers/Strängnäs HC
Örebro Hockey Ungdom Vit
Åkers/Strängnäs HC vs Örebro Hockey Ungdom Vit
13
U10
U10
16:40
A-Hall
Rnd
0
tmp
Motala AIF Hockey
Åkers/Strängnäs HC
Motala AIF Hockey vs Åkers/Strängnäs HC
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad