Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
8 - 10 okt 2021
U14
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Svedjeholmen IF
Svedjeholmen IF
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=35400&id=144441&lc=da-DK
Kampe
Statistik
Tilhører klasse
Lillstrimma Cup
Tilhører gruppe
|
A
Trøjefarver
Hjemmehold
Udehold
Placing
3
Holdspiller
Målmænd
#
Navn
G
A
P
1
Emanuel Kassouf
0
0
0
29
Vilmer Vallrud
0
0
0
30
Filip Rylander
0
0
0
Markspiller
#
Navn
G
A
P
4
John Hägglöf
7
1
8
7
Liam Domeij
0
0
0
8
Neo Lundqvist
2
2
4
10
Melker Sedin
1
0
1
11
Isak Berggren
0
1
1
12
Kristian Hägglöf
5
1
6
13
Ville Åberg
1
2
3
14
Nils Seläng
2
1
3
17
Noah Kristoffersson
2
2
4
18
Alvin Engwall
0
2
2
19
Melvin Nylén
1
3
4
20
Liam Bäckman
1
0
1
22
Milton Nilsson
1
1
2
28
Isac Näsström
1
0
1
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Christer Nylén
Cheftræner
0
0
0
Daniel Nilsson
Ass. Træner
0
0
0
Björn Näsström
Ass. Træner
0
0
0
André Kristoffersson
Holdleder
0
0
0
Magnus Rylander
Materiale person
0
0
0
Robert Hamberg
Materiale person
0
0
0
Kampe
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
08-10-2021
1
Lillstrimma Cup
A
14:00
Lillstrimmahallen
Omgång
0
tmp
Svedjeholmen IF
Timrå IK
Svedjeholmen IF vs Timrå IK
2
-
5
6
Lillstrimma Cup
A
20:00
Lillstrimmahallen
Omgång
0
tmp
Leangen Ishockeyklubb
Svedjeholmen IF
Leangen Ishockeyklubb vs Svedjeholmen IF
3
-
5
09-10-2021
9
Lillstrimma Cup
A
11:45
Lillstrimmahallen
Omgång
0
tmp
Svedjeholmen IF
IF Björklöven
Svedjeholmen IF vs IF Björklöven
5
-
4
12
Lillstrimma Cup
A
18:30
NHC Arena
Omgång
0
tmp
Svedjeholmen IF
Gävle GIK
Svedjeholmen IF vs Gävle GIK
3
-
1
10-10-2021
15
Lillstrimma Cup
A
09:30
NHC Arena
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Svedjeholmen IF
Sunderby SK vs Svedjeholmen IF
5
-
3
17
Lillstrimma Cup
11:45
NHC Arena
Omgång
0
tmp
Svedjeholmen IF
Leangen Ishockeyklubb
Svedjeholmen IF vs Leangen Ishockeyklubb
6
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad