Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mikael Renberg Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Piteå
Piteå
Jääkiekko
9 - 10 mar 2013
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sunderbyn SK
Sunderbyn SK
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=3651&id=31814&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
1
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Blå
Vierasjoukkue
Vit
Placing
1
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
16
Kim Rova
0
0
0
26
Adam Olsson
0
0
0
Puolustaja
#
Nimi
M
A
P
21
Hugo Rova
3
1
4
22
Ludwig Högström
0
0
0
23
Elliot Jonsson
0
0
0
25
Jonathan Lindqvist
0
0
0
29
Elias Andersson
0
1
1
Hyökkääjä
#
Nimi
M
A
P
6
Viggo Eklund-Önnervall
0
0
0
9
Filip Larsson
1
0
1
11
Gustav Wingsund
1
0
1
18
Edwin Ahlqvist
0
2
2
19
Samuel Andersson
1
0
1
24
Oskar Fältros
0
1
1
27
Axel Olsson
1
1
2
Keskushyökkääjä
#
Nimi
M
A
P
5
Gustav Mattsson
6
1
7
20
Olle Skogfelt
1
0
1
33
Viggo Nordström
2
5
7
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Patrik Midebjörk
Päävalmentaja
0
0
0
Stefan Andersson
Apuvalmentaja
0
0
0
Peter Jonsson
Apuvalmentaja
0
0
0
Calle Rova
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
9.3.2013
1
U10
1
08:00
Nolia
Omgång
0
tmp
PHC/SAIK Röd
Sunderbyn SK
PHC/SAIK Röd vs Sunderbyn SK
1
-
3
6
U10
1
13:30
Nolia
Omgång
0
tmp
Sunderbyn SK
Skellefteå AIK Svart
Sunderbyn SK vs Skellefteå AIK Svart
5
-
2
9
U10
1
17:00
Nolia
Omgång
0
tmp
Sunderbyn SK
IF Björklöven Vit
Sunderbyn SK vs IF Björklöven Vit
3
-
0
10.3.2013
13
Semi 1
U10
08:45
Nolia
Omgång
0
tmp
Sunderbyn SK
IF Björklöven Grön
Sunderbyn SK vs IF Björklöven Grön
4
-
3
18
Final
U10
15:00
Nolia
Omgång
0
tmp
Sunderbyn SK
Skellefteå AIK Svart
Sunderbyn SK vs Skellefteå AIK Svart
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad