Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Norway Supercup U14 2023
Frisk Asker
,
Hokejs
Asker, Norge
Asker, Norge
Hokejs
10 - 12 feb 2023
U14/2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Prep cup 24
Norway Supercup U14 2024
Norway Supercup U14 2023
Norway Supercup
test cup frisk
Norway Supercup (NSC) 2021
Frisk Asker U16 Invitational
Norway Supercup 2020
Norway SuperCup A
Norway SuperCup B
Norway Supercup 2018
Norway Supercup 2017
Norway Supercup 2016
Norway Supercup 2015
Norway Supercup 2014
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ski
Ski
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=36542&id=154873&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 14
Piederība apakšgrupai
|
Gruppe A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gule
Viesu komanda
Blå
Placing
3
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Ole Blytt Jerven
0
1
1
50
Maximillian Vatn Aas
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
11
Even Hole-Videsjorden
1
2
3
45
Sivert Ilstad
3
2
5
47
Ola Gorset Lystad
0
1
1
51
Maximilian Vidar Lennby
0
1
1
55
Eirik Skaarer Kreutz
0
1
1
63
Max Marinius Aasheim
0
2
2
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
9
Alexander Lundell Nóer
2
7
9
17
Joachim Arnesen
3
0
3
19
Berge Nergård
0
9
9
29
Daniel Flinskau
3
0
3
37
Linus Bjørnstad
2
5
7
41
Casper Skovli Ramdahl
11
3
14
77
Balder Jonsson Bakkerud
4
2
6
85
Mads Henrik Mørk
0
2
2
95
Anton Dalby-Sivertsen
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Ole Noér
Trenera palīgs
0
0
0
Trond Ramdahl
Trenera palīgs
0
0
0
Lasse Iversen
Komandas vadītājs
0
0
0
Andreas Ringlund Hansen
Galvenais treneris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.02.2023
3
U 14
Gruppe A
17:30
Varner Arena
Omgång
0
tmp
Ski
Hasle Løren
Ski vs Hasle Løren
8
-
3
11.02.2023
9
U 14
Gruppe A
08:00
Askerhallen
Omgång
0
tmp
Ski
Storhamar
Ski vs Storhamar
2
-
1
15
U 14
Gruppe A
12:30
Askerhallen
Omgång
0
tmp
Holmen
Ski
Holmen vs Ski
2
-
3
19
U 14
Gruppe A
15:30
Varner Arena
Omgång
0
tmp
Furuset
Ski
Furuset vs Ski
1
-
7
21
Kvartfinale 1
U 14
17:30
Askerhallen
Omgång
0
tmp
Ski
Frisk Asker
Ski vs Frisk Asker
6
-
1
12.02.2023
28
Semifinale 1
U 14
12:30
Askerhallen
Omgång
0
tmp
Ski
Vålerenga
Ski vs Vålerenga
2
-
6
32
Bronsefinale
U 14
15:30
Askerhallen
Omgång
0
tmp
Ski
Astor
Ski vs Astor
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad