Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Enköpings SK
,
Hokejs
Enköping
Enköping
Hokejs
13 - 14 apr 2024
U15 (-09)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stora Coop Cup U16 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (24-25)
Stora Coop Cup U14 (24-25)
Stora Coop Cup F16 (24-25)
Stora Coop Cup U13 (24-25)
Stora Coop Cup J20 (24-25)
Stora Coop Cup J18 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Stora Coop Cup U16 (23-24)
Stora Coop Cup F16 (23-24)
Stora Coop Cup U14 (23-24)
Stora Coop Cup U13 (23-24)
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Stora Coop Cup J18 (23-24)
Stora Coop Cup U15 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (22-23)
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Stora Coop Cup DJ (22-23)
Stora Coop Cup U13 (22-23)
Stora Coop Cup A-flick (22-23)
Stora Coop Cup J20 (22-23)
Stora Coop Cup J18 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (21-22)
Stora Coop Cup U15 (21-22)
Stora Coop Cup U14 (21-22)
Stora Coop Cup DJ (21-22)
Stora Coop Cup U13 (21-22)
Stora Coop Cup J20 (21-22)
Stora Coop Cup J18 (21-22)
Stora Coop Cup U12 (20-21)
Stora Coop Cup J18 (20-21)
Stora Coop Cup J20 (20-21)
Stora Coop Cup Damjun (20/21)
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Stora Coop Cup U12 (19-20)
Stora Coop Cup Flick A (19-20)
Stora Coop Cup J18 (19-20)
Stora Coop Cup U16 (18-19)
Stora Coop Cup U15 (18-19)
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Stora Coop Cup U11 (18-19)
Stora Coop Cup U10 (18-19)
Stora Coop Cup U12 (18-19)
Stora Coop Cup U13 (18-19)
Stora Coop Cup J18 (18-19)
Stora Coop Cup Flick (18-19)
Stora COOP Cup U15 (17-18)
Stora COOP Cup U16 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (17-18)
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Stora COOP Cup U11 (17-18)
Stora COOP Cup U12 (17-18)
Stora COOP Cup U13 (17-18)
Stora COOP Cup J18 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (16-17)
Stora COOP Cup U10 (16-17)
Stora COOP Cup U11 (16-17)
Stora COOP Cup U12 (16-17)
Stora COOP Cup U13 (16-17)
COOP Forum Cup U14 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (15-16)
COOP Forum Cup U13 (15-16)
COOP Forum Cup U12 (15-16)
COOP Forum Cup U11 (15-16)
COOP Forum Cup U10 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (2014-2015)
COOP Forum Cup U14 (2014-2015)
COOP Forum Cup U12 (2014-2015)
COOP Forum Cup U13 (2014-2015)
COOP Forum Cup U11 (2014-2015)
COOP Forum Cup U10 (2014-2015)
Test Cup
COOP Forum Cup U16 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2013-2014)
COOP Forum Cup U13 (2013-2014)
COOP Forum Cup U12 (2013-2014)
COOP Forum Cup U11 (2013-2014)
COOP Forum Cup U10 (2013-2014)
COOP Forum Cup J18 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2012-2013)
COOP Forum Cup U16 (2012-2013)
COOP Forum Cup U10 (2012-2013)
COOP Forum Cup U12 (2012-2013)
COOP Forum Cup U11 (2012-2013)
COOP Forum Cup U13 (2012-2013)
Länsförsäkringar Cup U14 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U10 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U11 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U12 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U13 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U14 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U10 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U12 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U13 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U11 (2010-2011)
First Hotel Park Astoria Cup U16 2010
First Hotel Park Astoria Cup U14 2010
Sveriges Närmaste Cup 2009
First Hotel Park Astoria Cup U16 2009
First Hotel Park Astoria Cup U14 2009
Sveriges Närmaste Cup 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Saltsjöbadens IF
Saltsjöbadens IF
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=37112&id=163136&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U15
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Placing
3
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Lukas Wilkne
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
3
Charlie Ström
0
1
1
5
Idris Modigh
2
1
3
10
Axel Von Dahn
0
0
0
11
Tiel Lindqvist
4
4
8
12
Oliver Drawfarc
0
0
0
13
Theodor Widell
1
2
3
14
Victor Andersson
0
1
1
16
Otto Rislund
0
0
0
17
Charlie Häggkvist Högdal
7
4
11
18
Rasmus Aldegren
0
1
1
21
Charlie Jacobson
0
0
0
22
Eliot Deltin
3
5
8
24
Viggo Brusewitz
0
0
0
25
August Hedvall
0
4
4
26
Oscar Wetter
0
0
0
32
Buster Lindqvist
3
3
6
50
Sid Tollemark
8
2
10
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Erik Andersson
Galvenais treneris
0
0
0
Karl Thorell
Trenera palīgs
0
0
0
Mariel Arboe
Komandas vadītājs
0
0
0
Magnus Widell
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
13.04.2024
2
U15
Grupp A
08:20
SH
Omgång
0
tmp
Saltsjöbadens IF
Värnamo Hockey
Saltsjöbadens IF vs Värnamo Hockey
8
-
0
9
U15
Grupp A
13:10
BH
Omgång
0
tmp
Motala AIF Hockey
Saltsjöbadens IF
Motala AIF Hockey vs Saltsjöbadens IF
1
-
2
14
U15
Grupp A
16:20
SH
Omgång
0
tmp
Saltsjöbadens IF
Enköpings SK HK
Saltsjöbadens IF vs Enköpings SK HK
7
-
3
18
U15
Grupp A
18:40
SH
Omgång
0
tmp
SDE HF
Saltsjöbadens IF
SDE HF vs Saltsjöbadens IF
2
-
4
14.04.2024
23
Semi A
U15
11:20
BH
Omgång
0
tmp
Saltsjöbadens IF
Sunne IK
Saltsjöbadens IF vs Sunne IK
2
-
4
28
Placeringsmatch
U15
15:30
SH
Omgång
0
tmp
Saltsjöbadens IF
Linden Hockey
Saltsjöbadens IF vs Linden Hockey
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad