Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Gurkapucken
Västerås IK Ungdom
,
Hokejs
Västerås
Västerås
Hokejs
27 - 30 dec 2023
U13 U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Gurkapucken
Gurkapucken
Gurkapucken
Gurkapucken
Gurkapucken
Gurkapucken 2022/2023
Gurkapucken 2021
GurkaPucken
Loopia Cup 2019 (U12)
Gurkapucken
Gurkapucken
FlickPucken 2017
Gurka Pucken 2016
Bilia Volvo Cup 2016
FlickPucken 2016
Gurka Pucken 2016
Bilia Renault Cup 2015
Bilia Volvo Cup 2015
FlickPucken 2015
Gurkapucken U15
Gurkapucken U13
Gurkapucken U11
MHL Invite Cup
Bilia Cup
FlickPucken 2014
Gurkapucken U11
Gurkapucken U15
Gurkapucken U13
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Södertälje SK
Södertälje SK
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=37407&id=161516&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U13
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 1
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Gul
Placing
10
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
31
Edwin Bäck
0
0
0
35
Viggo Skoglund
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
5
Axel Persson
0
1
1
6
Casper Spetz Westman
0
0
0
9
Adrian Farkouh
0
2
2
10
Hampus Mattisson
1
2
3
12
Anton Hansson
1
0
1
15
Liam Kippola
1
0
1
16
Neoh Johansson
0
0
0
19
Theo Söderqvist
2
0
2
21
Gustav Nordholm
3
2
5
22
Loke Hesselvall
11
3
14
24
Vincent Keskitalo
0
0
0
29
Theo Kosatha
3
0
3
62
Theo Gutung
1
5
6
93
Vincent Riggo
0
1
1
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Sandra Hesselvall
Komandas vadītājs
0
0
0
Tobias Riggo
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Mattias Gutung
Galvenais treneris
0
0
0
Fredrik Nordholm
Galvenais treneris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
29.12.2023
2
U13
Grupp 1
08:00
Mimer
Rnd
1
tmp
Södertälje SK
VIK VIT
Södertälje SK vs VIK VIT
4
-
6
9
U13
Grupp 1
10:45
Månsken
Rnd
2
tmp
Linköping HC 2
Södertälje SK
Linköping HC 2 vs Södertälje SK
3
-
3
15
U13
Grupp 1
15:00
ABB
Rnd
3
tmp
Vita Hästen
Södertälje SK
Vita Hästen vs Södertälje SK
1
-
2
20
U13
Grupp 1
17:00
Mimer
Rnd
4
tmp
Södertälje SK
Järfälla HC
Södertälje SK vs Järfälla HC
2
-
4
30.12.2023
25
U13
Grupp 1
08:10
Månsken
Rnd
5
tmp
Södertälje SK
Hammarö HC
Södertälje SK vs Hammarö HC
1
-
5
32
Inför plac 9-12
U13
10:30
Mimer
Rnd
0
tmp
Södertälje SK
Brinkens IF
Södertälje SK vs Brinkens IF
6
-
3
38
Placering 9-10
U13
13:30
Mimer
Rnd
0
tmp
VIK Svart
Södertälje SK
VIK Svart vs Södertälje SK
6
-
5
SO
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad