Cuponline använder cookies
Läs mer
Brinken City Cup
Brinkens IF
,
Ishockey
Stockholm
Stockholm
Ishockey
19-20 mars 2010
U10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
LEJONCUPEN
Triton Cup
Triton Cup
Triton Cup U12
Triton Cup U10
Triton Cup U11 (2009) - medel/svår
Triton Cup U11 (2009) - medel
Triton Cup
Brinken Team 06 - Heros cup 2017
BRINKEN 06 - Heroes Höst Cup 2016
Brinkens IF P05 Höstcup
ICA Kvantum Värtan Cup U13
Höstcup 2014
ICA KVANTUM Värtan Cup U14
Brinkens IF Superfall Cup 2014
Brinkens IF Spring Cup 2014
ICA Kvantum Värtan Cup U12
Brinken höstcup U12
ICA Kvantum Värtan Cup
Brinken IF Höstcup U11
Brinken Cup (U14)
Brinken U9 Cup
Brinken vårcup 2013
ICA Kvantum Värtan Cup (fd Brinken Cup)
Brinken Cup U11
Brinken IF Höstcup U10, 20 oktober 2012
Brinken Cup U12
Brinken Cup 03 INSTÄLLD
MediaKraft Cup U10 (Brinken Cup)
Brinken Cup -03
Brinken cup
MediaKraft Cup U9
Brinken Höstcup 2010
Brinken City Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Saltsjöbadens IF
Saltsjöbadens IF
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=423&id=5452&lc=sv
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U10
Tillhör grupp
|
A
Tröjfärger
Hemmalag
Blå
Bortalag
Vit
Lagdeltagare
Spelare
#
Namn
M
A
P
0
Max Bergh
0
0
0
1
Markus Bjare
0
0
0
5
Pontus Neumann
0
0
0
6
Julius Hallström
0
3
3
8
Lukas Trygger
2
0
2
9
Jakob Sandström
0
0
0
10
Markus Wintzell
0
0
0
12
Fabian Lundqvist
0
0
0
16
Richard Östling
1
0
1
18
Axel Boij Du Rietz
0
0
0
20
Erik Bröms
0
0
0
21
Lukas Ramström
0
0
0
22
Ludvig Dahrné
0
0
0
23
Gustav Båge
0
0
0
26
Anton Bjurfors
3
1
4
Ledare
#
Namn
M
A
P
Charlie Bjare
Huvudtränare
0
0
0
Tomas Wintzell
Huvudtränare
0
0
0
Olof Hallström
Huvudtränare
0
0
0
Joachim Bjurfors
Huvudtränare
0
0
0
Martin Ramström
Lagledare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
2010-03-19
2
U10
A
18:00
Danicahallen
Rnd
1
tmp
Saltsjöbadens IF
Täby HC
Saltsjöbadens IF vs Täby HC
1
-
7
2010-03-20
4
U10
A
09:00
Danicahallen
Rnd
2
tmp
Brinkens IF
Saltsjöbadens IF
Brinkens IF vs Saltsjöbadens IF
5
-
2
7
U10
A
12:30
Danicahallen
Rnd
3
tmp
Saltsjöbadens IF
Sundbybergs IK
Saltsjöbadens IF vs Sundbybergs IK
3
-
3
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad