Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
ICA Maxi Cup
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå
Skellefteå
Jääkiekko
27 - 29 mar 2015
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Klimpens Cup 2024
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #23
sunnuntai 29 maaliskuuta 10.15
Malmberget/ Jokkmokk U10 vs Skellefteå AIK U10 Svart
Skellefteå Kraft Arena: Hall B
Skellefteå Kraft Arena: Hall B
Malmberget/ Jokkmokk
Malmberget/ Jokkmokk U10
8
-
4
AIK Svart
Skellefteå AIK U10 Svart
Luokka: U10, Kenttä:
Skellefteå Kraft Arena: Hall B,
Laukaukset: 25 - 14 (10-10, 15-4) Semifinal 1,
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=11683&gameid=149354&lc=fi
Lopeta
10 M. Länta
14:59
8
- 4
9 E. Sundberg
18 V. Nilsson Mäki
14:09
7
- 4
T. Johansson 27
K. Lindberg 14
E. Nygren 53
10:46
6 -
4
12 S. Sandman
08:54
TRIP
1 min
13 V. Sandman
07:41
6
- 3
K. Lindberg 14
06:39
HOOK
1 min
F. Rönngren 20
06:01
TRIP
1 min
10 M. Länta
00:10
5
- 3
00:00
Start av sista perioden
Period 2
10 M. Länta
13 V. Sandman
14:39
4
- 3
8 A. Sandin Pellikka
14 J. Persson
13:24
3
- 3
10 M. Länta
13:13
SLASH
1 min
10 M. Länta
10:36
KNEE
1 min
K. Lindberg 14
I. Winter 60
T. Johansson 27
10:26
2 -
3
K. Lindberg 14
S. Manberg 49
09:28
2 -
2
S. Manberg 49
E. Sjöström Burlin 18
08:17
2 -
1
10 M. Länta
12 S. Sandman
07:30
2
- 0
14 J. Persson
04:49
1
- 0
13 V. Sandman
02:46
TRIP
1 min
00:00
Där är Semifinal 1 igång
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad