Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2016 U-12
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
1 - 3 apr 2016
U-12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #8
perjantai 01 huhtikuuta 09.00
H.C. Piter vs EVU Red
PSL Arena
PSL Arena
H.C. Piter
H.C. Piter
9
-
0
(2-0,3-0,4-0)
EVU Red
EVU Red
Luokka: U-12, Ryhmä:
E,
Kenttä:
PSL Arena,
8, Tuomarit: Aleksandrs Borisovs, Jevgenijs Griskevics, Jevgenijs Fila
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=14266&gameID=185975&lc=fi
Lopeta
S. Andrei
T. Timofei
44:55
9
- 0
N. Jasper
44:32
TRIP
2 min
T. Timofei
H. Yahor
40:35
8
- 0
L. Danill
B. Kirill
Z. Daniil
35:03
7
- 0
H. Aleksi
32:43
UN-SP
10 min
S. Nikita
G. Dmitrii
32:43
6
- 0
H. Aleksi
31:54
CHE-H
2 min
Period 3
Z. Daniil
B. Kirill
L. Danill
28:34
5
- 0
M. Artur
18:24
SLASH
2 min
S. Nikita
17:45
4
- 0
E. Iaroslav
15:56
3
- 0
Period 2
H. Hugo
11:59
TRIP
2 min
P. Aleksei
06:06
TRIP
2 min
S. Nikita
S. Andrei
Z. Dmitry
04:30
2
- 0
E. Iaroslav
S. Savva
H. Yahor
01:15
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad