Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
26 - 28 apr 2013
U-10 & U-11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #63
lauantai 27 huhtikuuta 10.15
Viru Sputnik vs H.T. Forward
Inbox Arena
Inbox Arena
Viru Sputnik
Viru Sputnik
1
-
5
(1-0, 0-3, 0-2)
H.T. Forward
H.T. Forward
Luokka: U-11, Ryhmä:
U-11G,
Kenttä:
Inbox Arena,
Laukaukset: 0 - 0 31, Tuomarit: Armands Bedritis, Kriss Kupcus
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=1890&gameid=81131&lc=fi
Lopeta
T. Maksim /99
39:15
TRIP
2 min
D. Mihail
36:07
CROSS
2 min
V. Atanasov (33)
33:03
1 -
5
E. Ilyin /38
32:19
CHARG
2 min
D. Karapetyan
I. Sychev
S. Sotnikov (24)
30:32
1 -
4
Period 3
K. Nikita
24:17
TRIP
2 min
V. Atanasov (33)
M. Simanin (27)
22:55
1 -
3
I. Sychev
D. Karapetyan
21:33
1 -
2
I. Sychev
D. Karapetyan
16:13
1 -
1
Period 2
R. Vitali /61
15:00
CHARG
2 min
T. Maksim /99
10:06
TRIP
2 min
M. Koscheev
07:11
P-SHOT
K. Nikita
07:11
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad