Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Cup 2017 U-12
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Jääkiekko
31 mar - 2 apr 2017
U-12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #29
perjantai 31 maaliskuuta 13.30
H.C. Shakhtar Soligorsk vs HT Select
Ozo Arena
Ozo Arena
H.C. Shakhtar Soligorsk
H.C. Shakhtar Soligorsk
4
-
2
HT Select
HT Select
Luokka: U-12, Ryhmä:
U-12D,
Kenttä:
Ozo Arena,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Uldis Bušs, Aigars Bumbieris, Raivis Laipa
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=20418&gameID=217642&lc=fi
Lopeta
T. Christof
K. Lukas
43:03
4 -
2
H. ARTSEM
L. YAUHENI
41:30
4
- 1
L. YAUHENI
40:50
3
- 1
A. Florian
38:17
ROUGH
2 min
K. SIARHEI
38:17
ROUGH
2 min
S. Ian
36:00
HOOK
2 min
L. YAUHENI
34:08
TRIP
2 min
K. Lukas
S. Ian
31:52
2 -
1
H. ARTSEM
31:34
ROUGH
2 min
Period 3
H. RASTSISLAU
16:48
TRIP
2 min
Period 2
K. SIARHEI
12:20
2
- 0
L. YAUHENI
06:46
1
- 0
03:56
TOO-M
2 min
S. Maximilian
00:49
TRIP
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad