Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerums BK
,
Jääkiekko
Lerum
Lerum
Jääkiekko
13 okt 2012
U 10 (-03)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lerumspucken U12
Lerumspucken U16 Div.2
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #34
lauantai 13 lokakuuta 18.30
Lerum Röd vs Lerum Blå
Vättlehallen
Vättlehallen
Lerum Röd
Lerum Röd
5
-
8
Lerum Blå
Lerum Blå
Luokka: U10, Kenttä:
Vättlehallen,
Laukaukset: 0 - 0 5:e B,
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=2105&gameID=64003&lc=fi
Lopeta
E. Fernhall
06:30
5 -
8
Period 3
S. Wallén
08:00
5 -
7
S. Lindqvist
07:20
5
- 6
W. Weinö
05:00
4 -
6
S. Wallén
02:00
4 -
5
M. Ortiz-Westermark
00:20
4 -
4
Period 2
S. Lindqvist
07:21
4
- 3
J. Ahl
05:50
3
- 3
A. Larsson
05:00
2
- 3
W. Wohnerow
04:00
1
- 3
L. Lindstrand
02:30
0 -
3
E. Fernhall
02:00
0 -
2
W. Weinö
00:30
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad