Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Strängnäscupen U13
Åker/Strängnäs HC
,
Jääkiekko
Strängnäs
Strängnäs
Jääkiekko
1 apr 2017
U 13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Åker/Strängnäs Cup U12
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Simling Bil Cup 2018
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2018
Strängnäscupen U14
Strängnäs Hockey U9 Cup
Gym 1 Cup Strängnäs
Strängnäscupen U13
Simling Bil Cup 2017
Miljönavet cup
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2017 U12
Studenthäftet CUP 2017
HaglindByggare Cup
Teknik & System AB Cup
Hockeykarneval U14
Hockeykarneval U13
Teknik & System AB CUP
Stenproffsen Cup U12
Strängnäscupen 2016
ÅSHC Hockey Trophy AA
Haglind Byggare Cup
Möller bil Strängnäs cup 2016
Simling Bil Cup 2016
Åker/Strängnäs HC
ME Inredning och Bygg cupen
Ryggkirurgiska kliniken Cup U11
Haglind Byggare Cup
BA Trading Cup U15 AA
Möller bil Strängnäs cup 2015
EnergiEngagemang Cup
Finja Hockey Game Strängnäs (U9)
Mellandags Karneval
Åker/Strängnäs Cup
Natticupen
Strängnäscupen 2014
SträngnäsCupen U10
Cashpoint cup 2014
Haglind Byggare-cup
BA Trading CUP
Strängnäs Cupen
SträngnäsCupen U9
Natticupen
Inverness Cup 2013
Cashpoint Cup
BA Trading Cup
BILTJÄNST CUP U13
Karl Hedin Champion´s Cup
Cashpoint Cup
BA Trading CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #6
lauantai 01 huhtikuuta 13.10
Hille/Åbyggeby IK vs Surahammar IF
Strängnäs Ishall
Strängnäs Ishall
Åbygg
Hille/Åbyggeby IK
3
-
3
Sura
Surahammar IF
Luokka: U13, Ryhmä:
Grupp B,
Kenttä:
Strängnäs Ishall,
Laukaukset: 14 - 20 Gruppspel 6, Tuomarit: Kim Axelsson, Thom Ollman, William Lissäng
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=22703&gameid=213399&lc=fi
Lopeta
A. Pettersson 97
L. Frisk 88
11:31
3 -
3
11 J. Nilsson
11:26
SLASH
2 min
19 S. Edmarker
23 L. Dahlin
09:43
3
- 2
21 M. Bergström
03:58
2
- 2
A. Pettersson 97
L. Engström 87
H. Nordström 33
00:58
1 -
2
Period 2
27 L. Ericsson
15:00
CHE-H
20 min
27 L. Ericsson
15:00
CHE-H
5 min
21 M. Bergström
14:50
HO-ST
2 min
K. Udd 89
H. Nordström 33
14:07
1 -
1
A. Pettersson 97
11:55
SLASH
2 min
10 E. Lindström
10:19
1
- 0
10 E. Lindström
10:19
Straffslag
28 V. Hedin
02:37
KNEE
2 min
28 V. Hedin
02:37
INTRF
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad