Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Slaget vid Lund 2019
Lund Giants HC
,
Jääkiekko
Lund / Skåne
Lund / Skåne
Jääkiekko
13 -apr 2019
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lund Giants Cup U13 2024
Lund Giants Veterancup
Lund Giants Cup
Lund Giants Cup U11 2024
Lund Giants Cup team 12
Lund Giants HR Management Cup
Lund Giants Ramudden-cup 2024
Giants cup 2023
Lund Giants cup U11
Lund Giants Ramudden-cup 2023
Lund Giants APOCCA cup 2023
LundaCupen
APOCCA CUP 2022
SST NET U9 Cup
Lundacupen
Slaget vid Lund 2020
Stenshammer Entreprenad Cup U11
House of Paint U13 cup
Lund Giants U9 Cup
Lund Giants U10 Cup
Lundacupen
House of Paint U12 cup
Slaget vid Lund 2019
Lund Giants U8 Cup
Lund Giants U10 Cup
Lundacupen
Lund Giants U9 Cup
Slaget vid Lund
MobilityMotors/Triangeltvätten U13 cup
Svedala Motormekano Cup
Lundacupen
Slaget vid Lund
Kraftringen hockeycup 2016
Lund Giants U13
LGHC U12
Malmborgs U9 cup
Lund Giants U10 Cup
Giants 05
Färs & Frosta Sparbank Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Ottelu #6
lauantai 13 huhtikuuta 12.05
Malmö Redhawks vs Falkenbergs Hockeyklubb
Sparbanken Skåne Arena
Sparbanken Skåne Arena
Redhawks
Malmö Redhawks
4
-
5
Falkenberg
Falkenbergs Hockeyklubb
Luokka: Spelschema, Ryhmä:
Pool,
Kenttä:
Sparbanken Skåne Arena,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Tytus Pyrih, Sebastian Lindblad
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=29008&gameID=270055&lc=fi
Lopeta
N. Norle’N 10
23:31
HOLD
1 min
13 A. Liljenfors
9 J. Asserborn
22:23
4
- 5
21:29
Timeout
I. Ekroth 5
21:29
TRIP
1 min
13 A. Liljenfors
11 J. Silvander Jarevik
20:26
3
- 5
N. Norle’N 10
19:24
ROUGH
1 min
27 R. Ranelid
19:24
ROUGH
1 min
O. Björkman 16
N. Norle’N 10
19:06
2 -
5
15 K. Andersson
18:54
BODY-CH
1 min
N. Bartholdsson 12
18:30
BODY-CH
1 min
T. Thuresson 8
16:04
TRIP
1 min
N. Norle’N 10
15:25
BODY-CH
1 min
A. Rahman Kharfan 4
13:46
INTRF
1 min
27 R. Ranelid
12:42
2
- 4
11 J. Silvander Jarevik
12:14
1
- 4
N. Bartholdsson 12
11:54
0 -
4
11 J. Silvander Jarevik
08:55
TRIP
1 min
N. Bartholdsson 12
N. Norle’N 10
08:46
0 -
3
N. Norle’N 10
N. Bartholdsson 12
06:36
0 -
2
N. Bartholdsson 12
04:13
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad