Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Julpucken 2019 - Färjestad BK
Färjestad BK
,
Lední hokej
Karlstad
Karlstad
Lední hokej
21 - 22 dec 2019
U 13
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken - Färjestad BK 21-22
Oktobercupen - Färjestad BK 2021
Julpucken 2020
Oktobercupen 2020 - Färjestad BK
Färjestadcupen
Julpucken 2019 - Färjestad BK
Oktobercupen 2019 - Färjestad BK
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen
Färjestadcupen
Julpucken
Oktobercupen 2016
Färjestadcupen
Julpucken 2015/2016
Oktobercupen
Färjestadcupen 2015
Julpucken 2015 U13
Oktobercupen
Färjestadcupen 2014
Julpucken 2013
Folksam Oktobercupen 2013
Vårcupen 2013
Folksam Oktobercupen 2012
Julpucken 2011
Folksam Oktobercupen 2011
Julpucken 2010
Folksam Oktobercupen 2010
Julpucken 2009
Folksam Oktobercupen 2009
Folksam Oktobercupen 2006
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponzor
Scandic
Utkání #9
sobota 21 prosince 17:30
Storhamar vs Färjestad BK Grön
Löfbergs Arena
Löfbergs Arena
SIL
Storhamar
7
-
5
(3-3)
FBK Grön
Färjestad BK Grön
Kategorie: U13, Skupina:
Grupp A,
Aréna:
Löfbergs Arena,
Střely: 24 - 13 (10-10) Rozhodcí: Hampus Nilsson, William Eriksson, Lo Nyberg Zetterlund
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=31305&gameid=281476&lc=cs-CZ
End
20:00
Matchen slut
19:53
Timeout
19:00
18:00
M. Malmer
17:49
7 -
5
K. Sandnes
M. Wetlesen Lierhagen
15:52
7
- 4
14:38
Timeout
14:00
SIL fullt lag
M. Wetlesen Lierhagen
13:22
6
- 4
T. Koblar
12:00
CROSS
2 min
T. Koblar
N. Alme Bjerke- Narud
11:40
5
- 4
11:00
08:00
M. Malmer
05:56
4 -
4
T. Koblar
C. Skansberg Torstensen
05:29
4
- 3
E. Hallqvist
04:57
TRIP
2 min
02:00
Period 2
20:00
Slut period 1
K. Sandnes
M. Wetlesen Lierhagen
19:08
3
- 3
17:45
L. Løken
K. Sandnes
15:25
2
- 3
13:47
M. Malmer
F. Beckman
10:19
1 -
3
L. Jörmar Malmeros
10:11
1 -
2
F. Beckman
M. Malmer
07:49
1 -
1
T. Koblar
C. Skansberg Torstensen
06:07
1
- 0
03:00
Start
Scandic
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad