Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Senior Winter Games 2020
IFK Mariehamn ishockey
,
Jääkiekko
Mariehamn
Mariehamn
Jääkiekko
10 - 12 jan 2020
Veteran +50 / +40
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Baltic Sea Cup
U11 Ålandhotels cup
Senior Winter Games 2024
Ålandhotels Cup
Ålandhotels Cup
Senior Winter Games 2023
Islandia Games
Taffelgame 2021
Williams Buss Cup
Taffelgames 2020
Eckerö Linjen Cup
[INSTÄLLD] Damjunior Cup
M/S Eckerö Cup
Senior Winter Games 2020
Lady Team Cup
Eckerö Linjen Cup
Williams Buss Cup
M/S Eckerö Cup
Senior Winter Games 2019/Fully booked
Williams Buss Cup
Ålandsresor Cup
Eckerölinjen Cup
Lady Team Cup
Senior Winter Games 2018
Williams Buss Cup
M/S Eckerö Cup
Lady Team Cup
EckeröLinjen Cup
Ålandsresor Cup
Senior Winter Games 2017
Tjejkarneval
M/S Eckerö Cup
Williams Buss Cup
Eckerö Linjen Cup
LadyTeam Cup
Ålandsresor Cup
M/S Eckerö Cup
Williams buss cup
Damcup
Eckerölinjen Cup
Eckerö Girls Cup
Wiklöf Holding Damcup
Wiklöf Holding pojkcup
Wiklöf Holding Cup
Birka Cup
Ålandsresor Cup
Williams Buss Cup
Eckerölinjen Cup
Eckerölinjen Cup
Eckerö Girls Cup
Eckerö Linjen Nordic Cup
Ålandsresor Cup
Eckerö Pojk Cup
Williams Buss Cup
Eckerölinjen Cup
Eckerö Girls Cup
Ålandsresor Cup
Eckerö Pojk Cup
Williams Buss Cup
Eckerö Linjen Cup
Eckerö Girls Cup
Eckerö Boys Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #31
sunnuntai 12 tammikuuta 12.00
Rauma Oldtimers +40 vs Sollentuna Vets
Rauma +40
Rauma Oldtimers +40
2
-
4
Sollentuna
Sollentuna Vets
Luokka: +40, Ryhmä:
Grupp A +40,
Laukaukset: 0 - 0 Tuomarit: Kaijolainen, Holmström
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=33956&gameid=286300&lc=fi
Lopeta
J. Tudeen 12
14:21
SLASH
2 min
29 P. Tuominen
14:07
SLASH
2 min
50 R. Laine
11:32
HOOK
2 min
P. Isaksson-Greman 16
M. Signevik 23
11:28
2 -
4
Ö. Grythunden Altebro 15
09:58
TRIP
2 min
7 M. Tuomola
15 J. Lehtinen
44 A. Majakulma
09:00
2
- 3
J. Tudeen 12
07:50
SLASH
2 min
15 J. Lehtinen
44 A. Majakulma
06:46
1
- 3
S. Söder 21
M. Signevik 23
J. Tudeen 12
03:43
0 -
3
M. Signevik 23
00:46
0 -
2
44 A. Majakulma
00:46
TRIP
Period 2
S. Söder 21
13:44
TRIP
2 min
S. Söder 21
M. Linse 20
02:52
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad