Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Stångebro Cup 2022
Linköping HC
,
Jääkiekko
Linköping
Linköping
Jääkiekko
1 - 3 apr 2022
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #16
lauantai 02 huhtikuuta 15.45
Vita Hästen 10 vs Linden Hockey
C-hallen (Träningshallen)
C-hallen (Träningshallen)
VH
Vita Hästen 10
2
-
11
(1-5, 1-6)
LH
Linden Hockey
Luokka: U13, Ryhmä:
Grupp 2,
Kenttä:
C-hallen (Träningshallen),
Laukaukset: 0 - 0 (9-20, 14-23)
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=35844&gameID=310865&lc=fi
Lopeta
F. Björk
F. Rosedahl Salvéus
19:58
2 -
11
H. Fälting
19:15
CROSS
2 min
F. Björk
A. Hellgren
14:48
2 -
10
H. Fälting
L. Kinnersjö
13:46
2
- 9
F. Rosedahl Salvéus
F. Björk
13:33
1 -
9
L. Rynegård
13:11
SLASH
2 min
F. Björk
A. Hellgren
09:29
1 -
8
F. Björk
L. Niemelä
06:08
1 -
7
O. Wesster
A. Aro
N. Lönn
01:11
1 -
6
Period 2
O. Gisslander
Z. Karlsson
18:48
1 -
5
H. Fälting
L. Kinnersjö
11:03
1
- 4
10:30
Timeout
O. Gisslander
A. Aro
10:30
0 -
4
A. Hellgren
O. Gisslander
08:19
0 -
3
K. Häll
05:54
CHE-H
10 min
K. Häll
05:54
CHE-H
2 min
F. Björk
M. Persson
03:56
0 -
2
A. Hellgren
F. Björk
02:03
0 -
1
H. Lundqvist
01:33
CROSS
2 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad