Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Nicklas Bäckström Cup U15
Valbo HC
,
Jääkiekko
Valbo
Valbo
Jääkiekko
26 - 28 aug 2022
U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nicklas Bäckström Cup U12 2024
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström cup U10
Nicklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström cup U12
Nicklas Bäckström cup U13
Nicklas Bäckström cup U14
Nicklas Bäckström cup U16
Nicklas Bäckström cup U15
Niklas Bäckström cup U13
Niklas Bäckström cup U10
Niklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Niklas Bäckström Cup U14
Niklas Bäckström cup U16
Niklas Bäckström cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Eling Bygg Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-10
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-11
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-12
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-13
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-14
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-15
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-16
Sjödin Cup 2015 för U-10 (-06)
Sjödin Cup 2015 för U-11 (-05)
Sjödin Cup 2015 för U-12 (-04)
Sjödin Cup 2015 för U-13 (-03)
Sjödin Cup 2015 för U-14 (-02)
Sjödin Cup 2015 för U-15 (-01)
Sjödin Cup 2015 för U-16 (-00)
Intersport Cup
Intersport Cup
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-10 (-05)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-11 (-04)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-12 (-03)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-13 (-02)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-14 (-01)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-15 (-00)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-16 (-99)
Tommy Sjödin Cup
Tommy Sjödin Cup U-10 (-04)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-10 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-97)
Tommy Sjödin Cup J-18 (-95)
Tommy Sjödin Cup U-14
Tommy Sjödin Cup U-10
Tommy Sjödin Cup U-11
Tommy Sjödin Cup U-12
Tommy Sjödin Cup U-13
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #13
sunnuntai 28 elokuuta 13.00
Lillehammer IK vs IK Sätra
NickBack Arena
NickBack Arena
Lillehammer IK
Lillehammer IK
1
-
17
IK Sätra
IK Sätra
Luokka: U15, Ryhmä:
Grupp 1,
Kenttä:
NickBack Arena,
Laukaukset: 10 - 46 (7-20,3-26) Tuomarit: Sepeher Paknejad, Jesper Bergkvist, Liam Bergkvist
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36358&gameid=314335&lc=fi
Lopeta
M. Bakkestuen Hagen
17:24
1
- 17
T. Kronberg
M. Thunman
16:01
0 -
17
G. Svensson
15:27
0 -
16
O. Jansson
T. Kronberg
12:34
0 -
15
M. Mcguinness
12:21
0 -
14
A. Boethius
11:28
0 -
13
M. Thunman
G. Svensson
09:52
0 -
12
M. Thunman
L. Sumenkovic
09:43
0 -
11
06:31
A. Lemus Toledo
S. Mehrens
M. Thunman
02:39
0 -
10
M. Mcguinness
M. Thunman
00:36
0 -
9
Period 2
20:00
Period 1 slut
L. Sumenkovic
M. Thunman
16:30
0 -
8
M. Mcguinness
L. Sumenkovic
14:51
0 -
7
M. Mcguinness
M. Thunman
14:37
0 -
6
V. Andree
G. Svensson
12:27
0 -
5
S. Mehrens
C. Seger
08:41
0 -
4
M. Mcguinness
M. Thunman
L. Sumenkovic
06:48
0 -
3
L. Sumenkovic
L. Mineur
04:47
0 -
2
M. Thunman
A. Lemus Toledo
04:01
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad