Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF
,
Jääkiekko
Monitor Arena Gävle
Monitor Arena Gävle
Jääkiekko
26 - 27 feb 2023
U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #14
maanantai 27 helmikuuta 09.30
Mälarö HF vs Knivsta Spartans
Monitor Arena A
Monitor Arena A
MHF
Mälarö HF
4
-
1
(2-0)
Knivsta
Knivsta Spartans
Luokka: Klass 1, Kenttä:
Monitor Arena A,
Laukaukset: 27 - 27 (14-16) B-Semi 2, Tuomarit: Viktor Johansson, Emma Westrin, Nils Ohlsson, Oliwer Östh
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36374&gameid=322342&lc=fi
Lopeta
31 L. Lindqvist
20:00
DELAY
2 min
50 K. Kronberga Riekstins
18:18
KNEE
2 min
16:53
Timeout
21 P. Kleffner
50 K. Kronberga Riekstins
15:11
4
- 1
M. Gustavsson 95
F. Hjorth 8
J. Edin 64
04:21
3 -
1
15 A. Dahlqvist
03:57
HOOK
2 min
3 V. Graf Kennemyr
15 A. Dahlqvist
02:47
3
- 0
M. Olander Höjer 6
01:43
GA-MI
20 min
M. Olander Höjer 6
01:43
BOARD
5 min
Period 2
50 K. Kronberga Riekstins
17:29
TRIP
2 min
21 P. Kleffner
21 P. Kleffner
14:49
2
- 0
I. Brask 66
07:51
GA-MI
25 min
11 M. Nilsson
07:51
GA-MI
25 min
21 P. Kleffner
07:51
CROSS
2 min
20 S. Fallström
53 L. Åkesson
02:55
1
- 0
00:00
Startande Mv 35 O.Thunström
00:00
Startande Mv 31 L. Lindqvist
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad