Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Danijela Rundqvist Cup U14 Fulltecknad
Hässelby Kälvesta Hockey Club
,
Ishockey
Vällingby
Vällingby
Ishockey
11 sep 2022
U 14
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Fastighetsbyrån Vårcup
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
HKHC Vårcup U10
Hockey skoj - Danijela Rundqvist cup 2024
HKHC Vårcup Helplan
Danijela Rundqvist Cup F12
HKHC U15 Höstcup 2023 "Fulltecknad"
Danijela Rundqvist Cup F10
Danijela Rundqvist Cup F14
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
Danijela Rundqvist Cup U13
Danijela Rundqvist Cup U11
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup U14 Fulltecknad
Danijela Rundqvist Cup U10
Danijela Rundqvist Cup U12
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
Danijela Rundqvist Cup DJ Team Västerort
Danijela Rundqvist Cup U14
Danijela Rundqvist Cup U13 (Fulltecknad)
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup U15 AA
Danijela Rudqvist cup
Danijela Rundqvist Cup U10 2020
Danijela Rundqvist Cup U12
Danijela Rundqvist Cup U11
Danijela Rundqvist Cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup U9
Danijela Rundqvist Cup Flickor C
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup Flickor A
Danijela Rundqvist cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup U15
Danijela Rundqvist
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup U16 AAA
Danijela Rundqvist Cup U14
Daniejla Rundqvist Cup U11 (Zon 3+1)
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup U12 medel
Danijela Rundqvist Cup U15 AAA
Daniela Rundqvist Cup U16 medel
Danijela Rundqvist Cup Lätt U14
Danijela Rundqvist cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup FA
Hässelby Kälvesta Hockey u 15 AA
Danijela Rundqvist Cup U11 Lätt
Danijela Rundqvist Cup U13 lätt
Danijela Rundqvist Cup U13 medel/lätt
Real End Of Season Cup U13
Danijela Rundqvist Cup U11
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup - U09
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup U14 svår
Danijela Rundqvist Cup U14 Lätt
Danijela Rundqvist Cup U12 "lätt/medel"
Danijela Rundqvist Cup Medel
Danijela Rundqvist Cup Lätt
Danijela Rundqvist Cup U15
Danijela Rundqvist Cup U11
Real end of Season Cup
Hässelby Kälvesta vår cup
HKH:s End Of Season Cup
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U14
DANIJELA RUNDQVIST CUP - Flickor A
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U10
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U15
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U13
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U13
DANIJELA RUNDQVIST CUP - Flickor B
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U12
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U11
Danijela Rundqvist CUP
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U11
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamp #12
søndag 11 september 19:30
Järfälla vs Viggbyholm
Grimsta Ishall
Grimsta Ishall
Jhc
Järfälla
2
-
3
SO
(0-0, 2-2, 0-1)
Vik
Viggbyholm
Klasse: Danijela Rundqvist klass 1, Hall:
Grimsta Ishall,
Skudd: 25 - 16 (10-8,15-8) Dommer: Henrik Lingvall, Joel Sjöberg
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36506&gameid=316472&lc=no
End
15:00
Viggan vinner på straffar
N. Fredlund
15:00
Straffslag
F. Bringby
15:00
Straffslag
S. Nilson
15:00
Straffslag
A. Persson
15:00
Straffslag
O. Frylén
15:00
Straffslag
E. Hall
15:00
Straffslag
F. Winqvist
15:00
Straffslag
J. Karling Merlid
15:00
Straffslag
N. Fredlund
15:00
Straffslag
A. Persson
15:00
Straffslag
N. Kronwall
15:00
Straffslag
C. De Wall
15:00
Straffslag
S. Nilson
15:00
Straffslag
F. Bringby
15:00
Straffslag
15:00
Vik börjar med straffar
15:00
Straffar väntar Tre per lag, sedan sudden straffar
14:00
Fulltaliga
C. Carmefeldt Schill
13:00
TRIP
1 min
A. Östergren
12:34
INTRF
1 min
11:00
A. Persson
F. Perra
10:28
2 -
2
09:30
N. Fredlund
A. Bretz
09:02
2
- 1
A. Persson
E. Hall
08:28
1 -
1
08:00
07:30
06:30
05:00
N. Fredlund
F. Winqvist
03:54
1
- 0
03:26
TOO-M
1 min
03:00
02:00
Båda lagen fulltaliga
V. Rossander
01:00
CROSS
1 min
A. Bretz
01:00
SLASH
1 min
01:00
F. Bringby
00:18
SLASH
1 min
00:00
Andra perioden igång
Period 2
14:44
TRIP
1 min
14:00
12:00
11:00
10:00
få närkamper under första delen av matchen
09:00
Jämt spel Skott 4-7
08:00
Böljande spel.
05:00
00:00
Målvakter i finalen jhc nr 30 vik nr 30
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad