Cuponline använder cookies
Läs mer
J 18 Cup
Lindlövens IF
,
Ishockey
Lindesberg
Lindesberg
Ishockey
7-8 april 2023
J 18 födda 2005 eller senare
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Linde Energi Cup U 13
J 18 Cup INSTÄLLD
Bergslagens Sparbank Cup - U 16
J 20 Cup INSTÄLLD
Meritorpucken-U 14
LIBO U 13 Cup
LIBO Cup - U 12
U 14 Cup
U 12 Cup
J 18 Cup
U 13 Cup
U 16 Cup
J 18 Cup
LIBO Cupen U 16
Bergslagens Sparbank Cup - U 15
Meritorpucken U-13
Lövencup
LIBO CUP-U 12
Lindesbergs Bygg Christmas Cup U 12
Linde Energi Cup
J 18 Cup
Bergslagens Sparbank Cup U 14
Meritorpucken
LIBO Cupen
J 18 Träningscup
Meritorpucken
Linde Energi Cup
Bergslagens Sparbank Cup
Bergslagens Sparbanks Cup
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Meritorpucken
Lövencupen
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Knattecupen
VillaFix Cupen
Knattecupen
Meritorpucken 2016
Linde Energi Cup 2015
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #12
lördag 08 april 11:00
Leksand/HSS vs Spånga IS
Lindehov
Lindehov
LIF/HSS
Leksand/HSS
8
-
1
Spånga
Spånga IS
Klass: J 18, Arena:
Lindehov,
Skott: 34 - 12 Domare: Adam Vikergård, Kevin Söder, Anders Hermansson
Live-fönster
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36567&gameID=326894
Slut
33 G. Liss
20:00
ABUSE
2 min
14 M. Collander
20:00
ABUSE
2 min
20:00
I. Lindeborg Melkersson 5
19:57
SLASH
2 min
18 A. Holmström
29 E. Mattsson
34 P. Gustavsson
19:37
8
- 1
A. Lidemark 20
18:58
TRIP
2 min
T. Wuscha 26
18:07
ROUGH
2 min
48 M. Rosengren
18:07
ROUGH
2 min
18:00
16:00
55 T. Netz Åkesson
15:34
HOOK
2 min
14:00
36 J. Gladh Pettersson
14 M. Collander
5 G. Gisslander
12:23
7
- 1
12:00
10:00
14 M. Collander
18 A. Holmström
9 F. Hultgren
09:17
6
- 1
08:00
06:00
9 F. Hultgren
6 C. Hjort
5 G. Gisslander
05:00
5
- 1
A. Lidemark 20
04:50
SLASH
2 min
04:00
18 A. Holmström
03:58
HOLD
2 min
02:00
00:00
Period 2
52 L. Bergström
36 J. Gladh Pettersson
55 T. Netz Åkesson
19:47
4
- 1
19:00
A. Lidemark 20
18:00
ROUGH
2 min
9 F. Hultgren
16:50
INTRF
2 min
16:00
14:00
12:00
18 A. Holmström
11:30
3
- 1
47 L. Åström
18 A. Holmström
34 P. Gustavsson
11:01
2
- 1
10:00
08:00
L. Forsmark 19
07:54
1 -
1
06:00
06:00
06:00
04:00
36 J. Gladh Pettersson
55 T. Netz Åkesson
03:00
1
- 0
02:00
00:00
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad