Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Intersport Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Örebro
Örebro
Jääkiekko
31 mar - 2 apr 2023
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #12
lauantai 01 huhtikuuta 12.00
Örebro hockey ungdom Röd vs Linköping HC
Trängen Hall B
Trängen Hall B
ÖHUR
Örebro hockey ungdom Röd
1
-
5
LHC
Linköping HC
Luokka: Medelnivå , Ryhmä:
Grupp 2,
Kenttä:
Trängen Hall B,
Laukaukset: 11 - 24
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36810&gameid=325368&lc=fi
Lopeta
19:00
ROUGH
2 min
65 K. Bergdahl
19:00
ROUGH
2 min
O. Jonsson 47
19:00
ROUGH
2 min
L. Sigfridsson 37
V. Söderberg 88
15:36
1 -
5
H. Bellinetto 55
12:56
1 -
4
46 A. Sterner
10:01
TRIP
1 min
74 E. Andersson
08:54
SLASH
1 min
M. Weber 43
E. Holmberg 86
08:14
1 -
3
P. Karlsson 58
04:54
INTRF
1 min
Period 2
74 E. Andersson
16:22
1
- 2
H. Bellinetto 55
11:30
0 -
2
H. Bellinetto 55
06:50
0 -
1
48 O. Pettersson
06:13
KNEE
5 min
H. Bellinetto 55
01:13
TRIP
1 min
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad