Cuponline använder cookies
Läs mer
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerums BK
,
Ishockey
Lerum
Lerum
Ishockey
15 apr 2023
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lerumspucken U12
Lerumspucken U16 Div.2
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #4
lördag 15 april 16:00
Manglerud Star vs Hovås Hockey Club
Vättlehallen, Stenkullen
Vättlehallen, Stenkullen
MGS
Manglerud Star
9
-
2
HHC
Hovås Hockey Club
Klass: U12, Grupp:
Dallas,
Arena:
Vättlehallen, Stenkullen,
Skott: 0 - 0
Live-fönster
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36849&gameID=323178
Slut
L. Frykberg
T. Migas
13:47
9 -
2
B. Lingetoft
L. Malm Larneng
12:53
9
- 1
M. Theodor Grønnhaug Tveter
09:22
8
- 1
L. Starheim Johansen
V. Aum Schøien
06:25
7
- 1
L. Starheim Johansen
02:34
6
- 1
M. Bjerke Engelstad
00:39
5
- 1
Period 2
T. Migas
14:29
4 -
1
T. Vanweerdhuizen
L. Meletidis
12:34
4
- 0
L. Meletidis
V. Julian Karthum Hansen
11:18
3
- 0
A. Haugli Simensen
08:45
2
- 0
C. Perzon
06:57
HOLD
2 min
L. Meletidis
02:50
1
- 0
E. Boman
01:32
TRIP
2 min
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad