Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Bil-Nilsson Cup 2013
Sörhaga Alingsås Hockey
,
Jääkiekko
Alingsås
Alingsås
Jääkiekko
22 sep 2013
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nolhalla Cup
SAH Spring Trophy
SAH Trophy U15
SAH Trophy U14 (2)
SAH Trophy U14 (1)
SAH Spring Trophy
SAH Spring Trophy
SAH Trophy U13 (2)
SAH Trophy U13 (1)
SAH Trophy J18
SAH Trophy U14
Nolhaga Park Cup
SAH Trophy Cup 2018
Nolhaga Park Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Nolhaga Park Cup 2017
SAH trophy cup
SAH trophy cup
SAH trophy cup
SAH trophy cup
SAH trophy cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Nolhaga Park Cup U14
SAH Trophy
SAH Trophy
Inges Bil cup
Inges Bil cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Inges Bil Cup
Klasspucken 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilsson Cup 2013
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Bil-Nilssons Cup 2012
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Ottelu #1
sunnuntai 22 syyskuuta 08.00
Alingsås HK vs Lerums BK
Alingsås HK
Alingsås HK
2
-
6
(1-4,1-2)
Lerums BK
Lerums BK
Luokka: U12, Ryhmä:
1,
Laukaukset: 4 - 34 (1-18,3-16) Tuomarit: William Lennström Schmidt, Jacob Öhrn, John Hagman
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=4829&gameid=88973&lc=fi
Lopeta
V. Rosen
E. Andersson
13:16
2
- 6
A. Gebreselassie
06:27
TRIP
2 min
W. Weinö
V. Widlund
05:41
1 -
6
A. Ridell
01:37
INTRF
2 min
V. Widlund
01:13
1 -
5
Period 2
V. Bernhardtz
12:56
ROUGH
2 min
E. Andersson
11:47
TRIP
2 min
E. Andersson
P. Holmsten
11:30
1
- 4
N. Johansson
V. Bernhardtz
10:13
0 -
4
V. Rosen
08:53
INTRF
2 min
E. Winge-Pasque
07:12
SLASH
2 min
V. Widlund
W. Weinö
05:14
0 -
3
V. Kembel
A. Sibbesson
04:28
0 -
2
F. Lindell
V. Widlund
02:07
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad