Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
RIGA CUP 2014 U-16
EITC Tournaments
,
Jääkiekko
RIGA - LATVIA
RIGA - LATVIA
Jääkiekko
11 - 13 apr 2014
U-16
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Ottelu #66
lauantai 12 huhtikuuta 18.15
H.T. Forward vs Nacka H.K.
Volvo Arena B
Volvo Arena B
H.T. Forward
H.T. Forward
7
-
3
(3-0, 1-1, 3-2)
Nacka H.K.
Nacka H.K.
Luokka: U-16, Ryhmä:
U-16E,
Kenttä:
Volvo Arena B,
Laukaukset: 0 - 0 66, Tuomarit: Guntars Pals, Edvards Briedis, Dace Laipa
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=4882&gameID=113300&lc=fi
Lopeta
V. Daniil
43:00
ELBOW
2 min
G. Alexander
K. Dmitrii
40:17
7
- 3
O. Niklas
M. Erik
B. Teodor
39:08
6 -
3
K. Vladislav
37:15
SLASH
2 min
V. Arsenii
T. Sergei
35:42
6
- 2
H. Pontus
35:34
SLASH
2 min
D. Gustav
H. Jonas
B. Gustav
34:30
5 -
2
V. Viacheslav
K. Artem (9)
31:10
5
- 1
Period 3
A. Mikhail
Z. Denni
K. Vladislav
26:22
4
- 1
B. Teodor
O. Niklas
17:16
3 -
1
Period 2
E. Anatolii
T. Sergei
B. Artemii
14:58
3
- 0
S. Dennis
14:13
TRIP
2 min
W. Patrick
07:26
CROSS
2 min
04:10
Timeout
V. Daniil
T. Sergei
04:10
2
- 0
Z. Denni
A. Mikhail
K. Vladislav
01:26
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad