Cuponline använder cookies
Läs mer
Folke Filbyter Cup 2010
Linköping HC
,
Ishockey
Linköping
Linköping
Ishockey
5-7 nov 2010
U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor Åkessons Hembageri
Match #8
fredag 05 november 14:15
Färjestads BK vs HV71
Stångebrohallen
Stångebrohallen
FBK
Färjestads BK
2
-
1
(1-0,1-1)
HV71
HV71
Klass: U15, Grupp:
West,
Arena:
Stångebrohallen,
Skott: 19 - 23 (12-11, 7-12) Domare: Ulf Johansson, Adam Granath, David Bremer
Live-fönster
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=642&gameid=20268&lc=sv
Slut
O. Wibeck
20:00
ROUGH
2 min
O. Wibeck
20:00
ROUGH
2 min
G. Byström
20:00
GA-MI
20 min
G. Byström
20:00
SLASH
5 min
O. Skärberg
20:00
ROUGH
2 min
O. Skärberg
20:00
ROUGH
2 min
F. Nilsson
W. Ljungbergh
07:56
2 -
1
G. Sandberg
01:44
2
- 0
Period 2
O. Bäcklin
O. Henriksson
P. Malmberg
19:15
1
- 0
F. Eidstedt
10:26
INTRF
2 min
A. Evegård
08:19
HI-ST
2 min
J. Hultberg
06:48
HOOK
2 min
Start
Eklunds Chark
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad