Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Kramfors Alliansen U13
Kramfors Alliansen
,
Jääkiekko
Kramfors
Kramfors
Jääkiekko
11 - 12 okt 2014
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sundströms Bil vårcup 2024
Uppstartscup U14
Uppstartscup U13
Magnus Wernblom cup
Erika Grahm Cup
KA CUP 2019
Mario Kempe cup
Magnus Wernblom Cup
K-A Cup 2018
KA Hockey Uppstartscup
Br. Kempe Cup 2018
Kråkcupen
Erika Grahms höstcup 2017
Magnus Wernblom Cup
Nåiden Cup
Jens Westin Cup
Kråkcupen
Magnus Wernblom Höstcup
KA-cupen U10 2016
Erika Grahm Cup 2016
Kråkcupen 2016
Br Westin Cup 2016
Ångermanland DM U13
KA-cupen U10 2015
Magnus Wernblom Cup U11
Kramfors Alliansens höstcup U14
Adrian Kempe Cup 2015
Willys Cup
Erika Grahm Vårcup 2015
Magnus Wernblom Vårcup 2015
Adrian Kempe Cup 2015
Kråkcupen 2014
Erika Grahm Höstcup 2014
Magnus Wernblom Höstcup 2014
Kramfors Alliansen U13
John Westin Cup 2014
Erika Grahm Cup 2014
Tobias Viklund Cup 2014
Bröderna Kempes Cup 2014
Br Westin Cup
KA U13 Cup 2014
Magnus Wernblom Cup 2014
Cup U12
Magnus Wernblom Cup
Br Westins Cup
Dynäs Måleri Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponsori
CoreIT
Ottelu #7
lördag 11 oktober 15:00
ÖSK Hockey vs Nyland/HKH
Latbergshallen
Latbergshallen
ÖSK
ÖSK Hockey
5
-
2
(1-1,4-1)
Ny/HKH
Nyland/HKH
Luokka: U13, Ryhmä:
U13,
Kenttä:
Latbergshallen,
Laukaukset: 20 - 10 (7-4,13-6 ) Tuomarit: Robin Lindholm, Antonio Vergara
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=9387&gameID=133628&lc=fi
Lopeta
2 V. ÅSTRÖM
15 K. UMEGÅRD
12:36
5
- 2
19 A. NÄSLUND
7 F. JOHANSSON
07:30
4
- 2
23 J. LOCKNER
19 A. NÄSLUND
04:50
3
- 2
15 K. UMEGÅRD
15 K. UMEGÅRD
03:44
2
- 2
N. Sandström 9
00:07
1 -
2
00:00
Matchens kämpe NY/Hkh Nr 4 Lina Boström
00:00
Matchens kämpe Ösk nr 25 Benjamin Hellström
Period 2
21 L. LUNDGREN PERSSON
04:36
TRIP
1 min
A. Björklund 11
01:45
1 -
1
6 H. KRISTOFFERSSON
17 V. SVARTVADET
01:33
1
- 0
Aloita
CoreIT
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad