Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Goodtech Cup U11
KB65
,
Lední hokej
Bjästa
Bjästa
Lední hokej
8 - 9 nov 2014
U 11
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ica Supermarket Cup
Ica Supermarket Bjästa cup
Lindells byggs kick off cup
ica supermarket cup
vår cup
Lindells byggs kick off cup
EITECH-cup U11
Ica Supermarket Bjästa CUP
Försäkringsplanering Cup 2017 -U12
EITECH-cup U10
KB65 U11 Cup
KB65 Cup U16
KB Cup U13
Ica Supermarket Bjästa Cup
KB65 U13 Cup
Försäkringsplanering Cup 2015 -U11
KB65 U10
Ica Supermarket Bjästa Cup
Träningsmatcher -spel för kul!
KB Cup U14
Försäkringsplanering Cup 2014
Goodtech Cup U11
Micke Cup U12
KB cup U13
Ica Supermarket Bjästa Cup
KB Cup U13 2014
Goodtech Cup U10
KinAB CUP
KB-cup
YIT/BRUX CUP
KinAB
Ådalsserien Sammandrag
TORIRO CUP
KB65 U11 cup
goodtech
ÖHF-Cupen
1Life cupen 2012
Maluxcupen 2012
YIT CUP
KB Cup
TORIRO CUP
goodtech Cup
KB CUP U-10
Byberg & Nordin Cup
Maluxcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponzor
Företagsliv i Sundsvall AB
Utkání
Hrací den
pátek 7 listopadu (2014)
sobota 8 listopadu (2014)
neděle 9 listopadu (2014)
More filters
Kategorie
U11
Skupina
U11
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Bjästa Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
09.11.2014
13
U11
U11
07:30
BI
Omgång
13
tmp
Svedjeholmen
Timrå Röd
Svedjeholmen vs Timrå Röd
3
-
4
14
U11
U11
08:40
BI
Omgång
14
tmp
Järved
Njurunda SK
Järved vs Njurunda SK
3
-
8
15
U11
U11
09:50
BI
Omgång
15
tmp
KB65
Timrå Vit
KB65 vs Timrå Vit
7
-
2
16
Semi 1, 1:a - 4:a
U11
U11
11:15
BI
Omgång
16
tmp
KB65
Järved
KB65 vs Järved
8
-
2
17
Semi 2, 2:a - 3:a
U11
U11
12:30
BI
Omgång
17
tmp
Njurunda SK
Svedjeholmen
Njurunda SK vs Svedjeholmen
3
-
7
18
5:e - 6:e plats
U11
U11
13:20
BI
Omgång
18
tmp
Timrå Röd
Timrå Vit
Timrå Röd vs Timrå Vit
0
-
0
19
3:e - 4:e plats
U11
U11
14:10
BI
Omgång
19
tmp
Njurunda SK
Järved
Njurunda SK vs Järved
9
-
4
20
Final
U11
U11
15:40
BI
Omgång
20
tmp
KB65
Svedjeholmen
KB65 vs Svedjeholmen
6
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Eurocon
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad