Cuponline använder cookies
Läs mer
Öjebyns Glas & Aluminium
Piteå Hockey Ungdom
,
Ishockey
Piteå
Piteå
Ishockey
12 - 13 dec 2015
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 12 december (2015)
söndag 13 december (2015)
More filters
Klass
U12
Grupp
Grupp A
Grupp B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Nolia
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-12-13
13
Semifinal 1
U12
08:45
Nolia
Omgång
0
tmp
Boden Röd
Boden Vit
Boden Röd vs Boden Vit
0
-
1
14
Semifinal 2
U12
10:00
Nolia
Omgång
0
tmp
Jokkmokk/Malmberget
PHC/SAIK Vit
Jokkmokk/Malmberget vs PHC/SAIK Vit
7
-
0
15
7-8 Placering
U12
11:15
Nolia
Omgång
0
tmp
Rosvik IK
PHC/SAIK Röd
Rosvik IK vs PHC/SAIK Röd
1
-
4
16
5-6 Placering
U12
12:30
Nolia
Omgång
0
tmp
Arvidsjaur
Sunderbyn
Arvidsjaur vs Sunderbyn
1
-
5
17
3:e Pris
U12
13:45
Nolia
Omgång
0
tmp
PHC/SAIK Vit
Boden Röd
PHC/SAIK Vit vs Boden Röd
5
-
4
18
Final
U12
15:00
Nolia
Omgång
0
tmp
Jokkmokk/Malmberget
Boden Vit
Jokkmokk/Malmberget vs Boden Vit
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad