Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Sportringen Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Hokejs
LF Arena, Piteå
LF Arena, Piteå
Hokejs
14 - 16 okt 2016
U 15-16
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Spēles diena
piektdiena 14 oktobris (2016)
sestdiena 15 oktobris (2016)
svētdiena 16 oktobris (2016)
More filters
Vecuma grupa
P01-02
Apakšgrupa
3-4 Plats
5-6 Plats
7-8 Plats
Final
GR.A
GR.B
Semifinal GR.A1-GR.B2
Semifinal GR.B1-GR.A2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
LF Arena
Nolia Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.10.2016
15
P01-02
7-8 Plats
09:00
Nolia
Omgång
15
tmp
Övertorneå
Pajala
Övertorneå vs Pajala
5
-
4
16
P01-02
5-6 Plats
10:45
Nolia
Omgång
16
tmp
Boden
Rovaniemi
Boden vs Rovaniemi
9
-
0
17
P01-02
3-4 Plats
12:30
Nolia
Omgång
17
tmp
Clemensnäs
Piteå Hockey Röd
Clemensnäs vs Piteå Hockey Röd
3
-
6
18
P01-02
Final
14:15
Nolia
Omgång
18
tmp
Kiruna
Piteå Hockey Vit
Kiruna vs Piteå Hockey Vit
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad