Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
EITC Tournaments
,
Hokejs
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Hokejs
14 - 17 apr 2017
U-13 & U-15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 14 aprīlis (2017)
sestdiena 15 aprīlis (2017)
svētdiena 16 aprīlis (2017)
pirmdiena 17 aprīlis (2017)
More filters
Vecuma grupa
U-13
U-15
Apakšgrupa
U-13A
U-13B
U-13C
U-13D
U-13E
U-13F
U-13G
U-13H
U-13K
U-13L
U-13M
U-13N
U-13O
U-13P
U-15A
U-15B
U-15C
U-15D
U-15E
U-15F
U-15G
U-15H
U-15K
U-15L
U-15M
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Inbox Arena
Marupes Ledus Halle
Mogo Ledus Halle
Ozo Arena
Volvo Arena A
Volvo Arena B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
17.04.2017
184
1/2 final
U-13
07:15
B-Vol
Omgång
3
tmp
West Coast
OZO Stars
West Coast vs OZO Stars
0
-
2
190
1/2 final
U-15
08:30
B-Vol
Omgång
3
tmp
Kiekko Vantaa
South Dalacarlia HC
Kiekko Vantaa vs South Dalacarlia HC
2
-
1
196
1/2 final
U-13
09:45
B-Vol
Omgång
3
tmp
Tordon04
H.K. Pirati
Tordon04 vs H.K. Pirati
6
-
0
212
final 7th/8th
U-13
13:15
B-Vol
Omgång
4
tmp
Pardaugava04
West Coast
Pardaugava04 vs West Coast
1
-
5
218
final 5th/6th
U-13
14:30
B-Vol
Omgång
4
tmp
HPK
OZO Stars
HPK vs OZO Stars
1
-
3
224
final 7th/8th
U-15
15:45
B-Vol
Omgång
4
tmp
SC Bern Future
South Dalacarlia HC
SC Bern Future vs South Dalacarlia HC
1
-
0
230
final 5th/6th
U-15
17:00
B-Vol
Omgång
4
tmp
Dinamo Riga03
Kiekko Vantaa
Dinamo Riga03 vs Kiekko Vantaa
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad