Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Nordpoolen cup 2017
Bodens hockeyförening
,
Jääkiekko
Boden
Boden
Jääkiekko
18 mar 2017
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Armécupen 2025 (U15 - pojkar 2010)
HIVE cup U14
Armecupen 2024 U15
Armécupen
Bilcompaniet Cup
Niclas Wallin cup 2021
Armécupen 2021
HIVE Cup
Bodens Energi Cup
Armécupen 2020
Niklas Wallin Cup
Armécupen 2019
Team Sportia
Team Sportia Cup
Boden energi cup
BnearIt
Armécupen
Wallincupen
Nordpoolen cup 2017
BEAB Cup
Armécupen 2017
Niclas Wallin Cup
Poolman cup
Bodens Energi cup
Armécupen 2016
Niclas Wallin Cup 2015
Poolman cup
Isologistics Cup 2015
Armecupen
Niclas Wallin cup
Armécupen 2014 -Slaget om Norrland
Niklas Wallin Cup
Niclas Wallin cup 2013
Armécupen - Slaget om Norrland
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 18 maaliskuuta (2017)
More filters
Luokka
U11
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Björknäshallen A-hall
Björknäshallen B-hall Airdome
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
18.3.2017
2
U11
Grupp B
08:00
B-hall
Kierros
1
tmp
Luleå Hockey Gul
Antnäs/Brooklyn Tigers
Luleå Hockey Gul vs Antnäs/Brooklyn Tigers
0
-
0
4
U11
Grupp B
09:00
B-hall
Kierros
1
tmp
Piteå/SAIK
Malmbergets AIF
Piteå/SAIK vs Malmbergets AIF
6
-
1
6
U11
Grupp A
10:20
B-hall
Kierros
2
tmp
Kiruna IF Ungdom
Luleå Hockey Röd
Kiruna IF Ungdom vs Luleå Hockey Röd
3
-
3
8
U11
Grupp A
11:20
B-hall
Kierros
2
tmp
Bodens HF
Älvsby IF
Bodens HF vs Älvsby IF
6
-
0
11
U11
Grupp B
13:30
B-hall
Kierros
3
tmp
Malmbergets AIF
Luleå Hockey Gul
Malmbergets AIF vs Luleå Hockey Gul
1
-
1
12
U11
Grupp B
14:30
B-hall
Kierros
3
tmp
Antnäs/Brooklyn Tigers
Piteå/SAIK
Antnäs/Brooklyn Tigers vs Piteå/SAIK
3
-
15
13
Placeringsmatch
U11
15:40
B-hall
Kierros
4
tmp
Älvsby IF
Antnäs/Brooklyn Tigers
Älvsby IF vs Antnäs/Brooklyn Tigers
5
-
6
14
Placeringsmatch
U11
16:40
B-hall
Kierros
4
tmp
Bodens HF
Luleå Hockey Gul
Bodens HF vs Luleå Hockey Gul
0
-
5
15
Placeringsmatch
U11
17:50
B-hall
Kierros
4
tmp
Luleå Hockey Röd
Malmbergets AIF
Luleå Hockey Röd vs Malmbergets AIF
4
-
5
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad