Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Parkcupen
Vaksala SK
,
Soccer
Uppsala
Uppsala
Soccer
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Games
Gameday
Saturday 30 September (2017)
Sunday 1 October (2017)
More filters
Class
Flickor 05
Flickor 06
Flickor 07
Flickor 08 5 manna
Flickor 08 Sjumanna
Flickor 09
Flickor 10
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08 5 manna
Pojkar 08 sjumanna
Pojkar 09
Pojkar 10
Group
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp G
Grupp G
Grupp G
Grupp H
Grupp H
Grupp I
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 14 Sjumanna
Årsta IP 15
Årsta IP 15 Sjumanna
Årsta IP 16
Årsta IP 17
Årsta IP 18
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
2017-10-01
10
Pojkar 07
Grupp G
08:00
Årsta IP 12
Runde / omgang
1
tmp
Vaksala SK Svart 2
Håbo FF Röd
Vaksala SK Svart 2 vs Håbo FF Röd
28
Pojkar 07
Grupp H
09:20
Årsta IP 12
Runde / omgang
2
tmp
Håbo FF Svart
Roslagbro IK
Håbo FF Svart vs Roslagbro IK
42
Pojkar 07
Grupp D
10:00
Årsta IP 12
Runde / omgang
1
tmp
Danmarks IF 3
GUSK Svart
Danmarks IF 3 vs GUSK Svart
55
Pojkar 06
Grupp B
10:40
Årsta IP 12
Runde / omgang
0
tmp
Håbo FF Röd
Sunnersta AIF Grön
Håbo FF Röd vs Sunnersta AIF Grön
70
Pojkar 05
Grupp B
11:20
Årsta IP 12
Runde / omgang
6
tmp
GUSK
Funbo IF
GUSK vs Funbo IF
85
Flickor 07
Grupp F
12:00
Årsta IP 12
Runde / omgang
3
tmp
Alsike IF
Vaksala SK Svart
Alsike IF vs Vaksala SK Svart
100
Nivåanpassningsmatcher P 05
Pojkar 05
12:40
Årsta IP 12
Runde / omgang
1
tmp
4:A Grupp A
3:A Grupp B
4:A Grupp A vs 3:A Grupp B
115
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
13:20
Årsta IP 12
Runde / omgang
2
tmp
Vaksala SK Svart 2
Roslagbro IK
Vaksala SK Svart 2 vs Roslagbro IK
130
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
14:00
Årsta IP 12
Runde / omgang
1
tmp
2:A Grupp E
3:A Grupp A
2:A Grupp E vs 3:A Grupp A
142
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
14:40
Årsta IP 12
Runde / omgang
3
tmp
Vaksala SK Gul 2
2:A Grupp F
Vaksala SK Gul 2 vs 2:A Grupp F
157
Nivåanpassningsmatcher F 06
Flickor 06
15:20
Årsta IP 12
Runde / omgang
2
tmp
Rasbo IK
Vaksala SK Svart 2
Rasbo IK vs Vaksala SK Svart 2
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad