Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Parkcupen
Vaksala SK
,
Fotball
Uppsala
Uppsala
Fotball
30 sep - 1 okt 2017
7 - 12 år
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Kamper
Kampdag
lørdag 30 september (2017)
søndag 1 oktober (2017)
More filters
Klasse
Flickor 05
Flickor 06
Flickor 07
Flickor 08 5 manna
Flickor 08 Sjumanna
Flickor 09
Flickor 10
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08 5 manna
Pojkar 08 sjumanna
Pojkar 09
Pojkar 10
Gruppe
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp D
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp E
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp F
Grupp G
Grupp G
Grupp G
Grupp H
Grupp H
Grupp I
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 14 Sjumanna
Årsta IP 15
Årsta IP 15 Sjumanna
Årsta IP 16
Årsta IP 17
Årsta IP 18
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
01.10.2017
29
Flickor 07
Grupp E
09:20
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
1
tmp
Bälinge IF Gul
Sirius
Bälinge IF Gul vs Sirius
57
Pojkar 06
Grupp C
10:40
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
3
tmp
Håbo FF Vit
Bälinge IF 1
Håbo FF Vit vs Bälinge IF 1
72
Pojkar 07
Grupp C
11:20
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
2
tmp
Knarrbacken FC Lejon
Hagby IK
Knarrbacken FC Lejon vs Hagby IK
87
Pojkar 06
Grupp I
12:00
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
2
tmp
GUSK Svart
Rasbo IK
GUSK Svart vs Rasbo IK
102
Nivåanpassningsmatcher F 07
Flickor 07
12:40
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
1
tmp
Sunnersta AIF
SK Iron Vit
Sunnersta AIF vs SK Iron Vit
117
Nivåanpassningsmatcher F 07
Flickor 07
13:20
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
1
tmp
Bälinge IF Svart
Gideonsberg IF Vit
Bälinge IF Svart vs Gideonsberg IF Vit
132
Nivåanpassningsmatcher F 06
Flickor 06
14:00
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
1
tmp
3:A Grupp A
3:A Grupp B
3:A Grupp A vs 3:A Grupp B
145
Nivåanpassningsmatcher P 06
Pojkar 06
14:40
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
3
tmp
Sunnersta AIF Svart
IK Sirius Svart
Sunnersta AIF Svart vs IK Sirius Svart
159
Nivåanpassningsmatcher P 07
Pojkar 07
15:20
Årsta IP 14 Sjumanna
Round
2
tmp
Hagby IK
Knarrbacken FC Tigrar
Hagby IK vs Knarrbacken FC Tigrar
Game in progress
Game not started
Game played
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad