Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Paradiscupen 2018
Örnsköldsvik Innebandy
,
Floorball
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Floorball
3 - 7 jan 2018
Pojkar & Flickor 2002-2010
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Open Sky Floorball
Öviksserien
Öviksserien
Vårcupen
Paradiscupen
Paradiscupen 2018
Paradiscupen 2017
Paradiscupen 2016
Paradiscupen 2015
Paradiscupen 2014
Paradiscupen 2012/2013
Paradiscupen 2012
Paradiscupen 2011
Paradiscupen 2010
Paradiscupen 2009
Paradiscupen 2008
Paradiscupen 2007
Paradiscupen 2006
Paradiscupen 2005
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Wednesday 3 January (2018)
Thursday 4 January (2018)
Friday 5 January (2018)
Saturday 6 January (2018)
Sunday 7 January (2018)
More filters
Class
F02/03
F04
F05
Flickor Blå A
Flickor Blå B
Flickor Grön A
P02/P03
P04
P05
Pojkar Blå A
Pojkar Blå B
Group
F02/03-A
F02/03-B
F04-A
F04-B
F04-C
F05-A
F05-B
F05-C
F05-D
FBA-A
FBA-B
FBB-A
FGA-A
P02/03-A
P02/03-B
P04-A
P04-B
P04-C
P05-A
P05-B
P05-C
PBA-A
PBA-B
PBA-C
PBB-A
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Husumhallen
Höglandshallen
Köpmanholmen
Nolahallen
Parkskolan
Skyttis Arena
Sporthallen
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
1/7/2018
1633
Pojkar Blå A
PBA-A
08:00
Sport
tmp
GUIF Svart
FBC Lo
GUIF Svart vs FBC Lo
1636
Pojkar Blå A
PBA-C
08:45
Sport
tmp
Umeå City IBF Vit
Timrå IBC Svart
Umeå City IBF Vit vs Timrå IBC Svart
1639
Pojkar Blå A
PBA-B
09:30
Sport
tmp
GUIF Vit
Timrå IBC Röd
GUIF Vit vs Timrå IBC Röd
1912
Pojkar Blå B
PBB-A
10:15
Sport
tmp
Sävar IK Röd
Gullänget-Kroksta IBS Vit
Sävar IK Röd vs Gullänget-Kroksta IBS Vit
1913
Pojkar Blå B
PBB-A
11:00
Sport
tmp
Ankarsvik BK
Gullänget-Kroksta IBS Blå
Ankarsvik BK vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1914
Pojkar Blå B
PBB-A
11:45
Sport
tmp
Ankarsvik BK Svart
Skellefteå IBS
Ankarsvik BK Svart vs Skellefteå IBS
1915
Pojkar Blå B
PBB-A
12:30
Sport
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Vit
Ankarsvik BK Vit
Gullänget-Kroksta IBS Vit vs Ankarsvik BK Vit
1917
Pojkar Blå B
PBB-A
13:15
Sport
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Blå
IBF Dalen
Gullänget-Kroksta IBS Blå vs IBF Dalen
1918
Pojkar Blå B
PBB-A
14:00
Sport
tmp
Skellefteå IBS
Sävar IK
Skellefteå IBS vs Sävar IK
1919
Pojkar Blå B
PBB-A
14:45
Sport
tmp
Moälvens IBK
Ankarsvik BK
Moälvens IBK vs Ankarsvik BK
1920
Pojkar Blå B
PBB-A
15:30
Sport
tmp
IBF Dalen
Ankarsvik BK Vit
IBF Dalen vs Ankarsvik BK Vit
1921
Pojkar Blå B
PBB-A
16:15
Sport
tmp
Sävar IK
Ankarsvik BK Svart
Sävar IK vs Ankarsvik BK Svart
1922
Pojkar Blå B
PBB-A
17:00
Sport
tmp
Timrå IBC
Moälvens IBK
Timrå IBC vs Moälvens IBK
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad