Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Åker/Strängnäs HC
,
Lední hokej
Åkers Ishall
Åkers Ishall
Lední hokej
28 - 29 dec 2019
U14
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Åker/Strängnäs Cup U12
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Simling Bil Cup 2018
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2018
Strängnäscupen U14
Strängnäs Hockey U9 Cup
Gym 1 Cup Strängnäs
Strängnäscupen U13
Simling Bil Cup 2017
Miljönavet cup
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2017 U12
Studenthäftet CUP 2017
HaglindByggare Cup
Teknik & System AB Cup
Hockeykarneval U14
Hockeykarneval U13
Teknik & System AB CUP
Stenproffsen Cup U12
Strängnäscupen 2016
ÅSHC Hockey Trophy AA
Haglind Byggare Cup
Möller bil Strängnäs cup 2016
Simling Bil Cup 2016
Åker/Strängnäs HC
ME Inredning och Bygg cupen
Ryggkirurgiska kliniken Cup U11
Haglind Byggare Cup
BA Trading Cup U15 AA
Möller bil Strängnäs cup 2015
EnergiEngagemang Cup
Finja Hockey Game Strängnäs (U9)
Mellandags Karneval
Åker/Strängnäs Cup
Natticupen
Strängnäscupen 2014
SträngnäsCupen U10
Cashpoint cup 2014
Haglind Byggare-cup
BA Trading CUP
Strängnäs Cupen
SträngnäsCupen U9
Natticupen
Inverness Cup 2013
Cashpoint Cup
BA Trading Cup
BILTJÄNST CUP U13
Karl Hedin Champion´s Cup
Cashpoint Cup
BA Trading CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
sobota 28 prosince (2019)
neděle 29 prosince (2019)
More filters
Kategorie
U14
Skupina
Grupp A
Grupp B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Åkers Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.12.2019
13
B-Semifinal
U14
08:00
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
IFK Mariefred
Säters IF
IFK Mariefred vs Säters IF
4
-
2
14
B-Semifinal
U14
09:10
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
Gimo HC
Linköpings HC
Gimo HC vs Linköpings HC
5
-
4
15
A-Semifinal
U14
10:20
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
Hässelby Kälvesta Hockey
Åker/Strängnäs HC
Hässelby Kälvesta Hockey vs Åker/Strängnäs HC
1
-
0
16
A-Semifinal
U14
11:30
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
Boo HC
Örebro Hockey Ungdom
Boo HC vs Örebro Hockey Ungdom
7
-
0
17
Placering 7-8
U14
12:40
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
Säters IF
Linköpings HC
Säters IF vs Linköpings HC
1
-
0
18
B-Final
U14
13:50
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
IFK Mariefred
Gimo HC
IFK Mariefred vs Gimo HC
0
-
3
19
Placering 3-4
U14
15:10
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
Åker/Strängnäs HC
Örebro Hockey Ungdom
Åker/Strängnäs HC vs Örebro Hockey Ungdom
2
-
1
20
A-Final
U14
16:30
Åkers Ishall
Omgång
0
tmp
Hässelby Kälvesta Hockey
Boo HC
Hässelby Kälvesta Hockey vs Boo HC
0
-
11
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad