Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
SHL2020
Stavanger Ishockeyklubb
,
Jääkiekko
Stavanger
Stavanger
Jääkiekko
14 mar 2020
U60
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stavanger Oilers Cup u12
SHL 2024
Oilers cup
Stavanger Oilers Cup
Oilers Cup
SHL 2023
Oilers Cup
SHL 2022
SHL2020
Sponsor Hockey League
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 14 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
Nivå2
Ryhmä
Pulje 1
Pulje 2
Pulje 3
Pulje 4
Pulje 5
Pulje 6
Pulje 7
Pulje 8
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
DNB Arena
Siddishallen
Stavanger Ishall 1
Stavanger Ishall 2
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
14.3.2020
2
Nivå2
Pulje 1
08:00
Runde / omgang
1
tmp
RK Grinders
Oceaneering
RK Grinders vs Oceaneering
0
-
0
6
Nivå2
Pulje 3
08:20
Runde / omgang
1
tmp
Baker Hughes
Hydrawell
Baker Hughes vs Hydrawell
0
-
0
10
Nivå2
Pulje 5
08:40
Runde / omgang
1
tmp
Roughnecks
SFF
Roughnecks vs SFF
0
-
0
14
Nivå2
Pulje 7
09:00
Runde / omgang
1
tmp
Wepco BDO
Spoilers
Wepco BDO vs Spoilers
0
-
0
18
Nivå2
Pulje 2
09:20
Runde / omgang
1
tmp
Wenaas
Cameron Wellheads
Wenaas vs Cameron Wellheads
0
-
0
22
Nivå2
Pulje 3
09:40
Runde / omgang
1
tmp
TV2
Hydrawell
TV2 vs Hydrawell
0
-
0
24
Nivå2
Pulje 4
10:15
Runde / omgang
1
tmp
Aker BP II
Sverdrup Steel
Aker BP II vs Sverdrup Steel
0
-
0
26
Nivå2
Pulje 5
10:35
Runde / omgang
1
tmp
NorSea
SFF
NorSea vs SFF
0
-
0
28
Nivå2
Pulje 6
10:55
Runde / omgang
1
tmp
Stena/Q10
Sagen Hammers
Stena/Q10 vs Sagen Hammers
0
-
0
30
Nivå2
Pulje 7
11:15
Runde / omgang
1
tmp
Norwegian Flyers
Spoilers
Norwegian Flyers vs Spoilers
0
-
0
32
Nivå2
Pulje 8
11:35
Runde / omgang
1
tmp
Aker BP I
Hitec Fluid Control
Aker BP I vs Hitec Fluid Control
0
-
0
34
Nivå2
Pulje 1
11:55
Runde / omgang
1
tmp
RK Grinders
Veni
RK Grinders vs Veni
0
-
0
36
Nivå2
Pulje 2
12:30
Runde / omgang
1
tmp
Cameron Wellheads
Stavanger Installasjon
Cameron Wellheads vs Stavanger Installasjon
0
-
0
38
Nivå2
Pulje 3
12:50
Runde / omgang
1
tmp
Hydrawell
Naboen/Haga
Hydrawell vs Naboen/Haga
0
-
0
40
Nivå2
Pulje 4
13:10
Runde / omgang
1
tmp
Sverdrup Steel
DNB
Sverdrup Steel vs DNB
0
-
0
42
Nivå2
Pulje 5
13:30
Runde / omgang
1
tmp
Roughnecks
NorSea
Roughnecks vs NorSea
0
-
0
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad