Cuponline använder cookies
Läs mer
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Piteå Hockey
,
Ishockey
Piteå
Piteå
Ishockey
3 - 4 dec 2022
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skoogs Cup 2024
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord CUP
Tromb Cup
Skoogs Cup 2020
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord Cup
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 3 december (2022)
söndag 4 december (2022)
More filters
Klass
Gruppspel 1 (lördag)
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Grupp
1
2
3
4
5
Fortsättningsgrupp 1
Fortsättningsgrupp 2
Fortsättningsgrupp 3
Fortsättningsgrupp 4
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Nolia plan 1, närmast klockan
Nolia plan 2, närmast omklädningsrum
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2022-12-04
47
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
09:00
Nolia 1
Omgång
24
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Luleå Hockey 3
Haparanda Torneå UHC 2 vs Luleå Hockey 3
5
-
3
49
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 2
09:25
Nolia 1
Omgång
25
tmp
Skellefteå AIK 4
Kalix HC SVART
Skellefteå AIK 4 vs Kalix HC SVART
5
-
2
51
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
10:15
Nolia 1
Omgång
26
tmp
Luleå Hockey 2
Skellefteå AIK 3
Luleå Hockey 2 vs Skellefteå AIK 3
3
-
6
53
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 2
10:40
Nolia 1
Omgång
27
tmp
Antnäs Brooklyn Tigers 2
Kalix HC RÖD
Antnäs Brooklyn Tigers 2 vs Kalix HC RÖD
5
-
4
55
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
11:30
Nolia 1
Omgång
28
tmp
Antnäs Brooklyn Tigers 1
Luleå Hockey 3
Antnäs Brooklyn Tigers 1 vs Luleå Hockey 3
3
-
6
57
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 2
11:55
Nolia 1
Omgång
29
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 1
Kalix HC SVART
Piteå HC/Storfors AIK 1 vs Kalix HC SVART
2
-
4
59
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
12:20
Nolia 1
Omgång
30
tmp
Skellefteå AIK 3
Haparanda Torneå UHC 2
Skellefteå AIK 3 vs Haparanda Torneå UHC 2
4
-
7
61
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 2
13:10
Nolia 1
Omgång
31
tmp
Kalix HC RÖD
Skellefteå AIK 4
Kalix HC RÖD vs Skellefteå AIK 4
4
-
8
63
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
13:35
Nolia 1
Omgång
32
tmp
Luleå Hockey 2
Antnäs Brooklyn Tigers 1
Luleå Hockey 2 vs Antnäs Brooklyn Tigers 1
1
-
6
65
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 2
14:00
Nolia 1
Omgång
33
tmp
Antnäs Brooklyn Tigers 2
Piteå HC/Storfors AIK 1
Antnäs Brooklyn Tigers 2 vs Piteå HC/Storfors AIK 1
3
-
1
67
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 1
14:50
Nolia 1
Omgång
34
tmp
Haparanda Torneå UHC 2
Luleå Hockey 2
Haparanda Torneå UHC 2 vs Luleå Hockey 2
4
-
0
69
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 2
15:15
Nolia 1
Omgång
35
tmp
Skellefteå AIK 4
Antnäs Brooklyn Tigers 2
Skellefteå AIK 4 vs Antnäs Brooklyn Tigers 2
3
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad