Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Genrepet 2023
Hertzöga BK
,
Futbols
Ilanda IP Karlstad
Ilanda IP Karlstad
Futbols
1 okt 2023
U9
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Genrepet 2024
10-åringarnas Cup 2024
Genrepet 2023
Mästarcupen
Mästarcupen 2018
Mästarcupen 2017
Mästarcupen 2016
Mästarcupen 2015
Mästarcupen 2014
Mästarcupen 2013
10-åringarnas Cup 2012
Mästarcupen 2012
Bravida 10-åringarnas cup 2011
Mästarcupen 2011
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
svētdiena 1 oktobris (2023)
More filters
Vecuma grupa
Flickor 2014
Pojkar 2014
Apakšgrupa
Grupp 1 - flickor
Grupp 1 - pojkar
Grupp 2 - flickor
Grupp 2 - pojkar
Grupp 3 - flickor
Grupp 3 - pojkar
Grupp 4 - flickor
Grupp 4 - pojkar
Grupp 5 - flickor
Grupp 5 - pojkar
Grupp 6 - flickor
Grupp 6 - pojkar
Grupp 7 - pojkar
Grupp 8 - pojkar
Grupp 9 - pojkar
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Buskhaga
Erik Olssons Fastighetsförmedling
EY
ICA Skåre
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Länsförsäkringar Fastighetsförmedlling
Ninetech
XL Bygg
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.10.2023
55
Flickor 2014
Grupp 1 - flickor
08:45
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Hertzöga BK Grön
Edsvalla IF / Nor IK
Hertzöga BK Grön vs Edsvalla IF / Nor IK
56
Flickor 2014
Grupp 1 - flickor
09:30
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Fiskevik IF Vit
IFK Skoghall Röd
Fiskevik IF Vit vs IFK Skoghall Röd
82
Flickor 2014
Grupp 5 - flickor
10:15
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
QBIK Röd
Arvika Fotboll Blå
QBIK Röd vs Arvika Fotboll Blå
81
Flickor 2014
Grupp 5 - flickor
11:00
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Hertzöga BK Vit
RIK Karlskoga
Hertzöga BK Vit vs RIK Karlskoga
29
Pojkar 2014
Grupp 5 - pojkar
11:45
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Hammarö FK Väst
Forshaga IF 3
Hammarö FK Väst vs Forshaga IF 3
30
Pojkar 2014
Grupp 5 - pojkar
12:30
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Arvika Röd
Karlstad Fotboll Blå
Arvika Röd vs Karlstad Fotboll Blå
31
Pojkar 2014
Grupp 6 - pojkar
13:15
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Arvika Blå
Karlstad Fotboll Vit
Arvika Blå vs Karlstad Fotboll Vit
32
Pojkar 2014
Grupp 6 - pojkar
14:00
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Hammarö FK Öst
Kils AIK 1
Hammarö FK Öst vs Kils AIK 1
88
Flickor 2014
Grupp 6 - flickor
14:45
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
QBIK Vit
Fiskevik IF Grön
QBIK Vit vs Fiskevik IF Grön
87
Flickor 2014
Grupp 6 - flickor
15:30
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Råtorps IK
IFK Skoghall Blå
Råtorps IK vs IFK Skoghall Blå
12
Pojkar 2014
Grupp 2 - pojkar
16:15
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Degerfors IF
Råtorps IK Blå
Degerfors IF vs Råtorps IK Blå
11
Pojkar 2014
Grupp 2 - pojkar
17:00
Karlstad Specialist- och Allmäntandvård
Omgång
0
tmp
Hertzöga BK Grön
Skattkärr IF Röd
Hertzöga BK Grön vs Skattkärr IF Röd
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad